سایپا

ورود کامیونت باراد تا پایان سال به ناوگان حمل‌ونقل کالای کشور

ورود کامیونت باراد تا پایان سال به ناوگان حمل‌ونقل کالای کشور
کدخبر : 59302

مدیر پروژه کامیونت باراد گفت: این خودرو با رعایت استانداردهای 85 گانه تا پایان سال وارد ناوگان حمل و نقل کشور می‌شود.

فرهاد محمدی مدیر پروژه کامیونت باراد ضمن اشاره به ویژگی محصولات جدید افزود: کامیونت‌های باراد در چهار مدل 5.5 تُن، 6 تُن خواب‌دار و بدون خواب و همچنین 9.5 تُن خواب‌دار با ظرفیت حمل بار 2000 ، 2800 و  6000 کیلوگرم به بازار معرفی شده است که تمامی آنها منطبق بر استانداردهای الزامی سازمان ملی استاندارد (85 گانه) هستند.

او در ادامه با اشاره به ارائه مدل های مختلف کامیونت باراد در آینده ای نزدیک خاطرنشان کرد: مدل 5.5 تُن این خودرو با پیشرانه دیزلی 3 لیتری  Nissan برای استفاده در محیط شهری مناسب است. همچنین کامیونت باراد 6 تُن در دو مدل کابین راننده "دارای فضای خواب" و "بدون فضای خواب" طراحی شده است؛ ضمن اینکه با توجه به امکان استفاده از این دو مدل برای رانندگان دارای گواهینامه رانندگی پایه دو، بهره برداری از کاربری های شهری و بین‌شهری، برای همه رانندگان مهیا می شود؛ مدل 9.5 تُن کامیونت باراد به نسبت دو مدل 6 تُن، با ظرفیت حمل بیشتر و فضای بار بزرگ‌تر طراحی و تولید شده است.

مدیر پروژه کامیونت باراد در ادامه درباره موتور دیزلی دو مدل 6 تُن و 9.5 تُن این محصول گفت: با بررسی فرآیند خدمات پس از فروش و عملکرد مناسب، این مدل‌ها با موتور خوش‌نام Cummins با حجم 3 هزار و 800 سی‌سی مجهز و عرضه می‌شوند.

محمدی با اشاره به زمان عرضه این محصولات به بازار یادآور شد: باتوجه ‌به روند تأمین و تولید محصول جدید شرکت زامیاد، امید است تا پایان سال شاهد حضور کامیونت باراد در سیستم حمل‌ونقل کالای کشور باشیم.

او با برشمردن امکانات ایمنی و فنی کامیونت باراد تاکید کرد: این محصول با قابلیت‌هایی همچون: سیستم ترمز ضد قفل (ABS)، سیستم کنترل الکترونیکی پایداری (ESC)، سیستم ترمز اضطراری پیشرفته - رادار (AEBS)، سیستم هشدار انحراف از مسیر (LDWS)، ترمز دستی بادی، ترمز اگزوز، صندلی پنوماتیک راننده با قابلیت تنظیم دستی در شش جهت، غربیلک فرمان مجهز به دکمه های کنترلی مولتی مدیا، کروز کنترل، ال سی دی 10 اینچی و جلوآمپر دیجیتال، صندلی وسط تاشو، چراغ رانندگی در روز و اتولایت،  و... عرضه می شود.

گفتنی است، کامیونت سبک باراد محصول جدید شرکت زامیاد برای نخستین‌بار در بیست و سومین نمایشگاه خودرو مشهد معرفی و در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: