بیمه باران

احکام اعضای سازمان فروش دفاتر هخاشهر، اسپادانا و فرتاک ابلاغ شد

احکام اعضای سازمان فروش دفاتر هخاشهر، اسپادانا و فرتاک ابلاغ شد
کدخبر : 59317

در راستای تکریم و نظام‌مندسازی جایگاه اعضای شبکه فروش، احکام نمایندگان برترفروش در استان‌های اصفهان و تهران باتوجه به عملکرد و الزامات سازمان فروش شرکت بیمه باران ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه باران، به موجب این احکام که به طور مجزا به افراد منتخب تقدیم شده است، در دفتر هخاشهر، میلاد ساکی مدیر ارشد فروش و در ذیل او، کریم صیادی به عنوان معاون مدیر ارشد فروش، محسن محمدی و علیرضا محبی به سمت مدیران توسعه منصوب شدند. همچنین وجیهه کافی، فاطمه صفری و آقایان محمد علیرضایی شهرکی، رضا جهانبخش، مجید رشیدی، حسین مشتاقی و وحید خلیلی، ذیل صیادی در سازمان فروش ساکی به سمت مدیران آموزش منصوب شدند.

در همین راستا، وجیهه آژیراک موفق به دریافت حکم معاون مدیر ارشد فروش دفتر هخاشهر شد و از تیم او، مهدی پیرنجم‌الدین و مریم رنجکش، به سمت مدیران آموزش نائل شدند.

همچنین سمانه مارانی و اردلان پیری نیز به عنوان مدیران فروش دفتر منطقه‌ای اسپادانا احکام خود را دریافت کردند. علیرضا مقدس نیز به عنوان مدیر آموزش دفتر فرتاک، زیر مجموعه مدیر ارشد فروش مریم رئوفی منصوب شد.

بیمه باران از بدو تاسیس، همواره به دنبال تقویت زیرساخت‌های شبکه فروش خود درسراسر کشور بود تا با اتکاءبه توانمندی آن‌ها بتواند اهداف متعالی خودرامحقق کند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: