پست‌بانک‌ایران

پیام دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت روز روستا و عشایر

کدخبر : 60073

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک در پیامی به مناسبت ۱۵ مهر روز روستا و عشایر ؛ این روز را یاد‌آور ارج نهادن به سرمایه‌های ارزشمند انسانی عنوان کرد. متن پیام دکتر شیری به این شرح است:

پانزدهم مهرماه برای مجموعه‌ی پست‌بانک‌ایران، فرخنده روزی است که یاد‌آور ارج نهادن به سرمایه‌های ارزشمند انسانی است. پست‌بانک‌ایران از نخستین روزهای بنیان، تلاش کرده تا با تمرکز ویژه، رسالت خدمت‌رسانی خویش را در حوزه اقتصادی و ایجاد زیرساخت‌های مفید برای انجام عملیات نوین بانکی، معطوف به مناطق روستایی، روستاییان و عشایر غیور و سرافراز میهن عزیزمان کند؛ مسئولیتی خطیر که در طول چند دهه، نقشی موثر در زیربنای خودکفایی، توسعه و آبادانی سرزمین‌مان ایران ایفا کرده است.

اینک در آستانه‌ی پانزدهم مهرماه، ضمن تاکید بر الزام تامین نیاز‌های مالی روستاییان و ارائه هر چه بهتر خدمات نوین بانکی و ایجاد رونق اقتصادی و همراهی با کسب‌وکارها، روز ملی روستا و عشایر را به تمامی اهالی و مشتریان عزیز روستایی، فرمانداران، دهیاران، بخشداران، مسئولان محترم باجه‌های بانکی‌روستایی و همچنین خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند بزرگ، آبادانی و سربلندی ایران و ایرانی را خواستاریم.

بهزاد شیری

مدیرعامل پست‌بانک‌ایران

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: