معرفی مزیت‌های محصولات و خدمات بانک آینده؛

بانک آینده میزبان نشست معاونان و مدیران محترم فناوری اطلاعات شبکه بانکی

بانک آینده میزبان نشست معاونان و مدیران محترم فناوری اطلاعات شبکه بانکی
کدخبر : 60081

بانک آینده میزبان معاونان و مدیران فناوری اطلاعات بانک‌های دولتی و خصوصی کشور بود.

به گزارش روابط‌عمومی بانک آینده، در این نشست تخصصی معاونان و مدیران فناوری اطلاعات نظام بانکی کشور در خصوص موضوعات روز نیازمند هماهنگی بانک‌ها در ارتباط با ذی‌نفعان، مشتریان و سایر بخش‌های مرتبط با شبکه بانکی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در نشست مذکور که در چارچوب جلسات کمیسیون فناوری اطلاعات کانون بانک‌های خصوصی و شورای هماهنگی بانک‌ها برگزار گردید، موضوعاتی از قبیل خدمات ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی، هریم(سامانه هدایت رمز یکبار مصرف)، دستورالعمل الزامات مدیریت ریسک حوزه فناوری اطلاعات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

همچنین در این نشست حمید بنائیان معاون بانکداری الکترونیکی بانک آینده و دبیر کمیسیون فناوری اطلاعات کانون بانک‌ها در ابتدای جلسه ضمن تقدیر از نقش و تأثیر حضور تک‌تک معاونین و مدیران امور فناوری اطلاعات بانک‌ها در این سلسله نشست‌ها به برخی از نتایج این هم‌اندیشی و همکاری‌های مستمر اعضا در موضوعات مختلف در راستای حداکثرسازی هم‌افزایی، ارتقاء جایگاه و نقش فناوری اطلاعات در شبکه بانکی با هدف تعالی و تسهیل ارائه خدمات به مردم شریف ایران پرداختند.

در ادامه، معاونان فناوری اطلاعات بانک‌ها نیز به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود در خصوص موضوعات دستورجلسه و جمع‌بندی تصمیمات پرداختند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید