ثبت‌نام کنندگان ۲ روز مهلت دارند؛

تغییر در یک مدل خودرو وارداتی در سامانه یکپارچه

تغییر در یک مدل خودرو وارداتی در سامانه یکپارچه
کدخبر : 60165

سامانه یکپارچه خودرو در اطلاعیه‌ای جدید اعلام کرد: آن دسته از ثبت‌نام‌کنندگان خودروهای چانگان وارداتی که هنوز از سوی سایپا پیامک دعوتنامه دریافت نکرده‌اند، از امروز (یکشنبه ۱۶ مهر ماه) به مدت دو روز فرصت دارند تا در صورت تمایل خودروی چانگان خود را با خودروهایی که در مراحل بعدی عرضه می‌شوند، تغییر دهند؛ در غیر این صورت در لیست انتظار شرکت سایپا باقی می‌مانند.

 سامانه یکپارچه تخصیص خودروها، در اطلاعیه‌ای جدید  اعلام کرد: مشتریان چانگان cs۳۵ plus (تیپ ۲ و ۳) در اولین مرحله عرضه خودروهای وارداتی (در اسفند ماه ۱۴۰۱) که هنوز از سوی شرکت سایپا دعوتنامه دریافت نکرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل به دریافت سایر خودروها در عرضه‌های بعدی، نسبت به لغو سفارش خود طی امروز و فردا (۱۶ و ۱۷ مهر ماه) دو روز اقدام کنند؛ در غیر این صورت متقاضیان خودرو چانگان CS۳۵ plus در لیست انتظار شرکت سایپا باقی خواهند ماند.

در این اطلاعیه ضمن چهار تبصره، نکاتی مورد توجه قرار گرفته است:

"تبصره ۱- تا زمانی‌که متقاضیان فعلی خودرو چانگان CS۳۵ plus را تحویل نگرفته‌اند عرضه جدیدی برای این خودرو صورت نخواهد گرفت.

تبصره ۲- امکان تغییر اولویت از تیپ ۲ به ۳ برای متقاضیان خودرو چانگان CS۳۵ plus  مهیا می‌شود.

تبصره ۳- در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و عدم امکان تخصیص خودروی جدید با توجه به ظرفیت موجود اولویت آن‌ها به قوت خود باقی خواهد ماند.

تبصره ۴- در صورت لغو سفارش قبل، انتخاب خودروی جدید و تخصیص به آن‌ها در صورت عدم تکمیل وجه در زمان مقرر، اولویت آن‌ها در سامانه حذف می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: