بیمه حکمت صبا

شرکت بیمه حکمت صبا با بانک رفاه کارگران تفاهم نامه همکاری امضا کرد

شرکت بیمه حکمت صبا با بانک رفاه کارگران تفاهم نامه همکاری امضا کرد
کدخبر : 60189

ازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند و همچنین کارکنان شاغل و بازنشسته بانک رفاه و بستگان درجه یک ایشان می توانند با مراجعه به شعب و نمایندگی های بیمه حکمت صبا و بانک رفاه در سراسر کشور برای رشته بیمه های شخص ثالث، بدنه خودرو،آتش سوزی منازل مسکونی و عمرمانده بدهکار بیمه نامه خریداری کرده و اقساط آن را به بانک مورد اشاره پرداخت نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه حکمت صبا، در راستای خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مشتریان محترم، این بیمه با بانک رفاه کارگران و کارگزاری رفاه فرازان هدف ( کارگزار بانک رفاه) تفاهم نامه همکاری بیمه ای در قالب طرح "بیمه رفاه حکمت"  امضا کرد.

بر این اساس، حق بیمه متقاضیان به صورت اقساط بلندمدت 10 ماهه بدون سود، بدون ضامن و بدون کارمزد و بدون نیاز به مراجعه به  بانک پرداخت می شود.

گفتنی است، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند و همچنین کارکنان شاغل و بازنشسته بانک رفاه و بستگان درجه یک ایشان می توانند با مراجعه به شعب و نمایندگی های بیمه حکمت صبا و بانک رفاه در سراسر کشور برای رشته بیمه های شخص ثالث، بدنه خودرو،آتش سوزی منازل مسکونی و عمرمانده بدهکار بیمه نامه خریداری کرده و اقساط آن را به بانک مورد اشاره پرداخت نمایند.

مشتریان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب و نمایندگی های شرکت بیمه حکمت صبا در سراسر کشور مراجعه نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: