شرکت ارتباطات سیار ایران

آغاز پویش همکلاسی با قرعه‌کشی 100 گوشی 5G برای دانش‌آموزان و دانشجویان

آغاز پویش همکلاسی با قرعه‌کشی 100 گوشی 5G برای دانش‌آموزان و دانشجویان
کدخبر : 60460

همراه اول با مغتنم شمردن تقارن روز جهانی دانش‌آموز با ایام شروع سال تحصیلی جدید، پویش همکلاسی با قرعه‌کشی 100 گوشی هوشمند 5G برای دانش‌آموزان و دانشجویان را آغاز کرد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز جهانی دانش آموز (15 اکتبر) و شروع سال جدید تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان، فرصت مغتنمی را برای همراه اول فراهم آورد تا با برگزاری پویش «همکلاسی» ضمن همراهی با جامعه علمی کشور در قالب ارائه سیمکارت های جدید، تخفیف ها و بسته های ویژه، «قرعه کشی بزرگی» را نیز برگزار کند.

 

همراه اول با اشراف بر اهمیت توجه به مقوله مسیر سفر نه مقصد، به دنبال این است با برگزاری پویش بزرگ همکلاسی و 100 جایزه گوشی هوشمند 5G، در خلق بهترین تجربه سفر برای دانش آموزان و دانشجویان در این مسیر علمی سهیم باشد.

 

این پویش پاییزی علاوه بر مخاطب قرار دادن تمامی جویندگان دانش، شرایط ویژه ای را نیز برای مادران به پاس قدردانی از زحمات آنان در ایام تعطیلات تابستان، فراهم آورده تا به این طریق امکان حضورشان در قرعه کشی بزرگ همکلاسی فراهم شود.

 

بنابراین تمامی دانشجویان، دانش آموزان و مادران ایشان تا پایان پاییز 1402 فرصت دارند با خرید سیمکارت‌ دانشجویی، جوانان، دانش آموزی (سیمکارت دائمی نوجوان) یا با فعالسازی بسته های اینترنت و مکالمه ویژه آغاز سال تحصیلی جدید، علاوه بر دریافت هدایای ویژه دیجیتال، در قرعه کشی 100 گوشی هوشمند 5G نیز شرکت کنند.

 

شرایط شرکت در پویش همکلاسی که قرعه کشی بزرگ آن در دی ماه 1402 برگزار می شود، در ادامه و به تفکیک برای هر کدام از جوامع مخاطب آورده شده است.

 

*دانش‌آموزان چطور در قرعه‌کشی همکلاسی شرکت کنند؟

 

دانش آموزان (بازه سنی 6 تا 18 سال) می توانند با خرید «سیمکارت دائمی نوجوان» یا دریافت رایگان «سیمکارت اعتباری انارستان» در این کمپین شرکت کنند.

 

دانش آموزانی که «سیمکارت دائمی نوجوان» را خریداری می کنند، بسته هدیه 45 گیگابایت اینترنت بومینو، 450 دقیقه مکالمه درون شبکه و 450 پیامک نیز برای آنان فعال می شود.

 

همچنین 45 گیگابایت ترافیک استفاده از ویدیوهای آموزشی مدرسه مجازی آی نو، تخفیف 20 درصدی خرید آنلاین کتاب کمک آموزشی و کمک درسی از فروشگاه چی بخونم، 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی ابرهمراهی، عضویت رایگان یک ماهه در باشگاه دیدیمون (پلتفرم تماشای فیلم و انیمیشن) و  تخفیف 50 درصدی خرید دوره های آموزشی از مدرسه آنلاین آلا نیز به آنان تخصیص می یابد.

 

دانش آموزانی هم که راغب به دریافت «سیمکارت اعتباری رایگان انارستان» هستند، بسته هدیه 63 گیگابایت اینترنت 9 ماهه انارستان، 500 تومان شارژ اولیه و 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی ابرهمراهی را دریافت خواهند کرد.

 

آن دسته از دانش آموزانی هم که در حال حاضر سیمکارت انارستان دارند، می توانند با خرید بسته ترکیبی جذاب این کمپین شامل 9 گیگ اینترنت 3 ماهه انارستان، 90 دقیقه مکالمه 3 ماهه و 90 پیامک، ضمن دریافت بسته 9 گیگابایت ترافیک استفاده از ویدیوهای آموزشی دروس متوسطه از مدرسه مجازی آی نو، 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی فایل ابری ابرهمراهی را نیز دریافت کنند و در قرعه کشی همکلاسی شرکت داده شوند.

 

*دانشجویان چطور در قرعه‌کشی همکلاسی شرکت کنند؟

 

دانشجویانی که می خواهند به خانواده 100 میلیونی همراه اول ملحق شوند، می توانند «سیمکارت دائمی جوان» اپراتور اول تلفن همراه را با تخفیف 50 درصدی تنها به قیمت 80 هزار تومان خریداری کنند و از بسته 10 گیگابایت اینترنت یک ماهه، 10 گیگابایت اینترنت 4 ماهه، 200 دقیقه مکالمه داخل شبکه و 20 دقیقه مکالمه خارج شبکه بهره مند شوند.

 

اگر دانشجویان درصدد تهیه «سیمکارت اعتباری» هستند، می توانند سیمکارت اعتباری موجود در این پویش (سیمکارت دانشجویی) را تنها به قیمت 20 هزار تومان به همراه 50 گیگابایت اینترنت 5 ماهه، 50 دقیقه مکالمه داخل شبکه و 50 پیامک خریداری کنند.

 

دانشجویانی هم که «مشترک همراه اول» هستند، دامنه انتخاب وسیع تری برای شرکت در این پویش دارند و می توانند یکی از 4 بسته اینترنتی جذاب تدارک دیده شده را خریداری کنند تا نام آنها در قرعه کشی بزرگ لحاظ شود.

 

بسته اول به قیمت «99 هزار تومان» است که محتویات آن شامل 15 گیگابایت اینترنت 3 ماهه، 15 ساعت مکالمه درون شبکه، 150 پیامک و 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی ابرهمراهی می شود.

 

بسته دوم به قیمت «350 هزار تومان» عرضه می شود که 75 گیگابایت اینترنت 3 ماهه و 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی ابرهمراهی را شامل می شود.

 

بسته سوم در این پویش «665 هزار تومان» قیمت خورده و 120 گیگابایتاینترنت 6 ماهه و 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی ابرهمراهی را در آن گنجانده شده است.

 

بسته چهارم هم که محتویات آن از جنس اینترنت و سرویس های دیجیتال است به قیمت «850 هزار تومان» در این پویش عرضه می شود که محتویات آن شامل 110 گیگابایت اینترنت 6 ماهه، 10 گیگابایت فضای رایگان سرویس ذخیره سازی فایل ابری ابرهمراهی، 150 هزار تومان تخفیف دریافت خدمات در منزل از طریق اپلیکیشن آچاره و 150 هزار تومان تخفیف خرید اندروید باکس از طریق نت باکس می شود.

 

*مادران دانش‌آموزان چطور در قرعه‌کشی همکلاسی شرکت کنند؟

 

همراه اول با در نظر گرفتن اینکه مادران در این ایام سال با راهی کردن بچه ها به مدرسه و دانشگاه، وقت آزاد بیشتری برای خودشان دارند، فرصت شرکت در این پویش را به آنان نیز تعمیم داده است تا بتوانند با استفاده از محتویات این بسته های ویژه در راستای وقت گذاشتن برای خودشان، در قرعه کشی بزرگ همکلاسی نیز شرکت داده شوند.

 

مادران دانش آموزان می توانند با فعالسازی «بسته ویژه مادران» به شرح 500 دقیقه مکالمه درون شبکه، 150 هزار تومان تخفیف خرید آنلاین از خانومی، 100 هزار تومان هدیه اشتراک رایگان مشاهده فیلم و سریال از گپ فیلم، 150 تومان تخفیف دریافت خدمات در منزل از طریق اپلیکیشن آچاره و 150 هزار تومان تخفیف خرید اندروید باکس از طریق نت باکس در این پویش شرکت کنند. هزینه این بسته ویژه فقط 50 هزارتومان است!

 

اپراتور اول تلفن همراه که در نظر دارد با برگزاری این پویش ضمن دلچسب‌تر کردن تجربه درس خواندن با گوشی جدید، اوقات خوش فراغتی را نیز برای همراهان اصلی دانش آموزان در خانه (مادران) خلق کند، کددستوری «ستاره 1000 ستاره 6 مربع» و صفحه اختصاصی https://mci.ir/hamkelasi را برای پویش همکلاسی در نظر گرفته است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید