پتروشیمی خراسان

پتروشیمی خراسان صادرکننده نمونه ملی شد

 پتروشیمی خراسان صادرکننده نمونه ملی شد
کدخبر : 60686

شرکت پتروشیمی خراسان از شرکتهای تابع هلدینگ سرمایه گذاری تاپیکو موفق به اخذ تندیس زرین و لوح تقدیر صادر کننده نمونه ملی شد .

 به گزارش روابط عمومی، صبح امروز طی آئینی در سالن اجلاس سران پایتخت از شرکت پتروشیمی خراسان به عنوان صادرکننده نمونه ملی کشور تقدیر به عمل آمد.

 در این آئین که با حضور مقام عالی وزارت صنعت معدن تجارت، معاونین وزارت خارجه و روسای کمیسیون های اقتصادی مجلس شورای اسلامی با شعار صادرات پایدار محور توسعه برگزار شد مهندس یوسف حسنی به عنوان مدیرعامل واحد صادر کننده نمونه ملی، لوح تقدیر و تندیس زرین را اخذ کرد.

 طبق اعلام واحد بازرگانی در سال گذشته پتروشیمی خراسان توانست با جهش 46 درصدی صادرات نسبت به سال گذشته و توسعه بازار، محصولات خود را به 26 کشور دنیا در5 قاره صادر کند که این رقم در سالهای پیشین 14 کشور بوده و نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت دارد، تنوع در بسته بندی و ارائه محصولات از دیگر شاخص های ارزیابی برای گزینش واحدهای نمونه صادرکننده در عرصه ملی بوده است.   

 بر پایه این گزارش، در مجموع 70 شرکت پتروشیمی تنها دو شرکت خراسان و نوری موفق به اخذ تندیس و لوح تقدیر صادر کننده نمونه ملی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: