بانک توسعه صادرات ایران

مشتریان بانک توسعه صادرات ایران، مقام آوران ممتاز صادرات کشور شدند

مشتریان بانک توسعه صادرات ایران، مقام آوران ممتاز صادرات کشور شدند
کدخبر : 60787

در مراسم گرامیداشت سالروز ملی صادرات، شرکت­ های سایپا، بازرگانی زعفران اسفدان، مجموعه تحقیقاتی و تولیدی سیناژن، تراکتورسازی ایران، تولیدی و شیمیایی رزپلیمر، تونل سد آریانا، صنایع فروآلیاژ ایران، کالسیمین، بوتان، مپنا و مهاب قدس به عنوان صادرکنندگان ممتاز سال ۱۴۰۲ معرفی و با اهداء لوح تقدیر و تندیس از مدیران آن مجموعه­ ها تقدیر شد.

به نقل از اگزیم نیوز، در مراسم گرامیداشت سالروز ملی صادرات، شرکت­ های سایپا، بازرگانی زعفران اسفدان، مجموعه تحقیقاتی و تولیدی سیناژن، تراکتورسازی ایران، تولیدی و شیمیایی رزپلیمر، تونل سد آریانا، صنایع فروآلیاژ ایران، کالسیمین، بوتان، مپنا و مهاب قدس به عنوان صادرکنندگان ممتاز سال ۱۴۰۲ معرفی و با اهداء لوح تقدیر و تندیس از مدیران آن مجموعه­ ها تقدیر شد.

ارزش صادرات، درآمدارزی، بازاریابی، عضویت در تشکل های صنفی مرتبط و تخصصی در داخل و خارج از کشور، وب سایت فعال و استفاده از نیروی انسانی دراجرای پروژه­ ها از مهمترین معیارهای انتخاب صادرکنندگان نمونه و ممتاز کشوری در این دوره بوده است.

بانک توسعه صادرات ایران، با مجموعه ای از خدمات و تسهیلات متنوع اعم از تسهیلات ارزی و ریالی، ضمانت نامه بانکی، گشایش اعتبارات اسنادی داخلی ریالی، حواله ­جات ارزی و ارائه انواع خدمات و مشاوره ­های بانکی در خدمت صادرکنندگان و تولیدکنندگان صادرات محور کشور است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: