سازمان تأمین‌اجتماعی

رونمایی از درگاه نظارت مردمی سازمان تأمین‌اجتماعی

 رونمایی از درگاه نظارت مردمی سازمان تأمین‌اجتماعی
کدخبر : 61018

درگاه نظارت مردمی سازمان تأمین‌اجتماعی به آدرس nezarat.tamin.ir در دومین روز از همایش سراسری مدیران سازمان تأمین‌اجتماعی در استان قم در مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، استاندار قم و نیز معاونان و مدیران ستادی و استانی سازمان تأمین اجتماعی رونمایی شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، درگاه نظارت مردمی این سازمان مشتمل بر سه سامانه ثبت و رسیدگی به شکایات و سوت‌زنی، سامانه ستاد خبری اداره‌کل حراست و نیز سامانه ثبت گزارش تخلف اداری کارکنان است که با هدف بهره‌گیری از ظرفیت نظارت مردمی در جهت ارتقای سلامت و صیانت از حقوق ذی‌نفعان این سازمان طراحی و راه‌اندازی شده است.

براساس این گزارش، سازمان تأمین‌اجتماعی به‌واسطه جامعه مخاطبان بیش از ۴۶ میلیون نفری خود، در بیش از ۲۰۰۰ نقطه تماس مستقیم به ارائه خدمت به عموم مردم می‌پردازد.

درگاه نظارت مردمی سازمان تأمین‌اجتماعی؛ با توجه به سیاست‌های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تأکید مقام معظم رهبری در زمینه لزوم برخورد قاطع با فساد؛ با هدف فراهم شدن امکان استفاده از ظرفیت‌های نظارتی و اطلاع و استفاده عموم مردم از حقوق خود راه‌اندازی شده است. عموم مراجعان به شعب و مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی و سایر گروه‌های مخاطبان و ذی‌نفعان سازمان و نیز کارکنان سازمان تأمین‌اجتماعی می‌توانند گزارش‌ موارد احتمالی نیازمند بررسی و رسیدگی در حوزه‌های مختلف مأموریتی این سازمان و زیرمجموعه‌های آن را به‌صورت کاملاً غیرحضوری در این درگاه ثبت و پیگیری کنند.

براساس گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، این درگاه در راستای راهبردهای اصلی مورد توجه در این سازمان مشتمل بر صیانت از حقوق مردم، تسهیل‌گری در ارائه خدمات، اعلام و تبیین دقیق حقوق مخاطبان و برخورد قاطع با مظاهر فساد طراحی و راه‌اندازی شده و از طریق سایت nezarat.tamin.ir قابل دسترسی است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: