با هم افزایی شرکت پالایش نفت آفتاب محقق شد؛

کمک بیش از 22 میلیارد تومان به رفع مشکلات مددجویان کمیته امداد

کمک بیش از 22 میلیارد تومان به رفع مشکلات مددجویان کمیته امداد
کدخبر : 61262

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: کمیته امداد با همکاری و هم افزایی شرکت پالایش نفت آفتاب جهت رفع مشکلات مددجویان و نیازمندان این استان، مبلغ 22 میلیارد و 510 میلیون تومان  اعتبار هزینه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ حمید باسره، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: کمیته امداد با همکاری و هم افزایی شرکت پالایش نفت آفتاب جهت رفع مشکلات نیازمندان این استان، مبلغ 22 میلیارد و 510 میلیون تومان در سرفصل های کمک به تحصیل دانش آموزان، تامین لوازم سرمایشی و تسهیلات کارگشایی (وام ضروری) به خانواده های تحت حمایت این نهاد کمک گردید.

باسره با بیان اینکه از مجموع اعتبار هزینه شده مبلغ 11 میلیارد و 255 میلیون تومان توسط شرکت پالایش نفت آفتاب در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود تامین شده است، افزود: کمیته امداد با  مشارکت شرکت پالایش نفت آفتاب بیش از سه هزار بسته تحصیلی به ارزش 970 میلیون تومان تهیه  و بین دانش آموزان نیازمندان سطح استان اهدا شد.

این مقام مسئول ادامه داد: همچینین تعداد 200 دستگاه کولر گازی (  ارزش هر دستگاه 20 میلیون تومان) و 200 دستگاه یخچال (  ارزش هر دستگاه 10 میلیون تومان) به ارزش بیش از شش میلیارد تومان بوده که 50 درصد از اعتبارات کمیته امداد و 50 درصد با مشارکت شرکت پالایش نفت آفتاب تامین و بین نیازمندان فاقد لوازم سرمایشی توزیع گردید.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان با اشاره به اینکه با تداوم حمایت‌ها و مشارکت‌های این بنگاه‌های اقتصادی در استان، مشکلات اساسی خانواده‌های نیازمند در استان هرمزگان برطرف می شود، ادامه داد: همچنین مبلغ 15 میلیارد و 540 میلیون تومان برای رفع مشکلات و گره گشایی نیازمندان در قالب تسهیلات کارگشایی (وام ضروری) به خانواده های تحت حمایت این نهاد اعتبار در نظر گرفته شده است.

همچنین از دیگر اقدامات مسئولیت اجتماعی این شرکت می توان به مشارکت در ساخت ۱۱۴ باب منزل مسکونی ویژه ایتام تحت پوشش کمیته امداد اشاره کرد.

باسره در پایان ضمن تقدیر و تشکر از شرکت پالایش نفت آفتاب در حمایت از نیازمندان و اقشار ضعیف ،گفت: در حال حاضر۹۰ هزار و ۷۱۹ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان هستند که از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید