سداد

سود خالص ۳۱۵ میلیارد تومانی پی‌اس‌پی سداد در ۹ ماه

سود خالص ۳۱۵ میلیارد تومانی پی‌اس‌پی سداد در ۹ ماه
کدخبر : 61332

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در طول ۹ ماهه سال مالی ۱۴۰۲ موفق به کسب سود خالص ۳۱۵ میلیارد تومانی شد.

بر اساس آخرین گزارش ۹ ماهه شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال مالی ۱۴۰۲، سداد توانست درآمد عملیاتی ۳۱۵ میلیارد تومانی از خود به ثبت برساند.

این اتفاق در حالی رقم خورده که پرداخت الکترونیک سداد از سال گذشته، با هدف ورود به بازار سرمایه، اقدام به انتشار شفاف فعالیت‌ها و گزارش‌های مالی خود کرده است.

پی‌اس‌پی سداد با در دست داشتن بیش از ۸۰۰ هزار دستگاه کارتخوان فعال در سراسر کشور و همچنین ارائه خدمات درگاه‌ پرداخت اینترنتی و همین‌طور سرویس‌دهی به کاربران اپلیکیشن ایوا، در سال مالی جدید توانست پس از سال‌ها به رتبه سوم شاپرک در سهم مبلغ تراکنش دست پیدا کند که این موضوع سهم به‌سزایی در افزایش سود خالص برای این شرکت داشته است.

این شرکت کوشیده است با کاهش هزینه‌ها، بهره‌وری خود را به نقطه حداکثری برساند تا آنجا ‌که با تدوین بودجه سخت‌گیرانه برای سال ۱۴۰۲، براساس آخرین صورت مالی منتشر شده، توانسته تقریبا ۷۰ درصد از بودجه سال خویش را محقق کند.

گفتنی است شفافیت و انضباط مالی در تهیه گزارش‌ها و صورت‌های مالی، از دیگر دستاوردهای پرداخت الکترونیک سداد است تا عملکرد این شرکت به بهترین شکل ممکن قابل ارائه باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: