بانک مسکن

کیش اینوکس ۲۰۲۳ کلید خورد

 کیش اینوکس ۲۰۲۳ کلید خورد
کدخبر : 61377

دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور(KishINVEX 2023) با حضور فعال بانک مسکن و 200 شرکت و بنگاه اقتصادی در سالن خلیج فارس مرکز همایش‌‌های بین‌المللی کیش افتتاح شد.

عصر امروز رویداد بزرگ کیش اینوکس با حضور و برخی از مسوولان کشوری و محلی در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش آغاز به کار کرد و تا پنجشنبه 18 آبان ماه میزبان عموم مردم و فعالان حوزه های سرمایه گذاری، بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی خواهد بود.

حجت‌ا... عبدالملکی دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد ، سازمان منطقه آزاد کیش، مهدی دوستی استاندار هرمزگان، علی استاد هاشمی رئیس کل بیمه مرکزی، مجید عشقی رئیس سازمان بورس، حسین قربان‌زاده رئیس سازمان خصوصی سازی، سیدعباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن و حسین عبده تبریزی از اساتید علوم مالی جزو حاضران در مراسم افتتاحیه هستند.

بانک مسکن و شرکت‌های تابعه آن با حضور پررنگ خود در یکی از بزرگترین و موثرترین رویدادهای اقتصادی کشور، علاوه بر معرفی تازه‌ترین خدمات و محصولات، به برقراری ارتباط و تبادل نظر با فعالان اقتصادی و ایجاد زمینه های توسعه و تحول با بهره‌برداری از این فرصت به‌ویژه در حوزه اقتصاد مسکن می‌پردازد.

در بخشی از این رویداد اقتصادی، نشست‌های تخصصی در حوزه های مالی و اقتصادی در سالن های مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

روزانه 18 پنل در برنامه پنل های کیش اینوکس 2023 به چشم می خورد که بانک مسکن و شرکت‌های زیرمجموعه نیز سه پنل تخصصی طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در موضوعات «اقتصاد مسکن محرک تولید ملی؛ بایدها و نبایدها»، «آینده بازار مسکن؛ تخلیه حباب یا افزایش قیمت ها»و «تاثیر گسترش فناوری بانکداری باز بر نخوه بهبود خدمات صنعت بیمه» خواهد داشت.

اینوکس، کانون گسترش ارتباطات تجاری و اقتصادی بنگاه های اقتصادی و فرصتی نو برای بازنگری روند گذشته و ترسیم چشم‌اندازهای جدید در این حوزه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: