بیمه رازی

ساختمان جدید بیمه رازی افتتاح شد

ساختمان جدید بیمه رازی افتتاح شد
کدخبر : 61630

ساختمان جدید شعبه سرپرستی استان کردستان بیمه رازی (۲۷ آبان‌ماه) همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار توسط علی استاد هاشمی- رئیس کل بیمه مرکزی و علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی با حضور بزرگان صنعت بیمه به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم که هیئت عامل بیمه رازی نیز حضور داشتند، استاد هاشمی با اشاره به افتتاح ساختمان جدید شعبه سرپرستی استان کردستان بیمه رازی، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین موضوعات مرتبط با ساخت و ساز، پوشش بیمه‌ای ساخت و ساز است که در همکاری جدید بیمه مرکزی و بانک مسکن مقرر شد، مشتریان بانک مسکن در جریان دریافت خدمات، بیمه پوشش‌های ساخت و ساز و حوادث مرتبط با ساختمان را دریافت کنند.

رئیس کل بیمه مرکزی خاطرنشان کرد: خرید پوشش‌های بیمه‌ای از ضرر و زیان‌های میلیاردی جلوگیری خواهد کرد و این موضوع از ورود آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی به خانواده و جامعه جلوگیری خواهد کرد.

همچنین علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی یادآور شد: شرکت بیمه رازی در سال‌های اخیر طرح پرهیب که تلفیقی از پوشش‌های مسئولیت و مهندسی است را رونمایی و به جامعه هدف که سازندگان ساختمان است، معرفی کرده است.

او طرح پرهیب را، طرحی نو و تاثیرگذار دانست و گفت: طرح پرهیب به صورت آزمایشی در سال‌های انتهایی دهه ۹۰ اجرایی شد و به دیگر استان‌های کشور تسری یافته است.

براساس این گزارش، ساختمان جدید شعبه سرپرستی استان کردستان بیمه رازی در مساحتی بالغ ۱۷۶ متر مربع در یکی از مناطق اصلی داد و ستد و کسب و کار شهر سنندج به بهره برداری رسیده و این در حالی است که شرکت بیمه رازی با توجه به پنج چرخش استراتژیک خود توجه ویژه‌ای به شعبه و نماینده محوری دارد و در کنار آن بازاریابی هجومی از طریق شعب و نمایندگان را با جدیت پیگیری می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: