سمانه یوسفی، مدیرعامل گروه هتل‌های رکسان:

هتل‌های رکسان با بیش از ٢٥٠٠ تخت آماده پذیرش مسافران نوروزی است

هتل‌های رکسان با بیش از ٢٥٠٠ تخت آماده پذیرش مسافران نوروزی است
کدخبر : 61662

مدیرعامل گروه هتل‌های رکسان گفت: در راستای برنامه‌های توسعه‌‌محور این گروه، تا نوروز ١٤٠٣ ظرفیت تخت‌های هتل‌ها را به بیش از ٢٥٠٠ تخت می‌رسانیم.

 سمانه یوسفی، مدیرعامل گروه هتل‌های رکسان با اشاره به اینکه تعداد ظرفیت فعلی تخت‌های این گروه تا پایان سال جاری از 1200 تخت به 2500 تخت افزایش خواهد یافت، گفت: در آینده‌ای نزدیک نیز با اتمام پروژه هتل پنج ستاره رکسان کربلا، این ظرفیت به 5500 تخت خواهد رسید.

یوسفی افزود: گروه هتل‌های رکسان به لحاظ دارا بودن گستره جغرافیایی وسیع و شمار تخت‌های هتل‌های این گروه، در زمره بزرگترین گروه‌های هتلی کشور محسوب می‌شود.

مدیر عامل گروه هتل‌های رکسان، بهره‌گیری از ظرفیت و تجربه خبرگان و افراد نام‌آشنا حوزه گردشگری و هتلداری را از قابلیت‌های مهم این گروه برشمرد و گفت: گروه هتل‌های رکسان با بهره‌مندی از استانداردهای بین‌المللی و روز دنیا، که تجلی آن را در هتل‌های فرودگاهی می‌توان مشاهده کرد، توانسته به خوبی در کنار تکریم مسافران داخلی و خارجی، مورد اعتماد شرکت‌های مطرح هواپیمایی بین‌المللی قرار گیرد.

یوسفی با اشاره به معماری خاص بوتیک هتل کاروانیکای کرمان تصریح کرد: در بوتیک هتل کاروانیکای کرمان در کنار رعایت الگوهای مدرن، شاهد جلوه‌ای آرامش‌بخش از سنت‌های معماری و اصیل ایرانی هستیم که خاطره‌ای ماندگار را برای میهمانان فراهم می‌کند.

بر اساس این گزارش، هتل‌های فرودگاهی امام خمینی (ره)، قصر الضیافه مشهد و بوتیک هتل کاروانیکای کرمان هم‌اکنون هتل‌های فعال این مجموعه محسوب می‌شود که در آینده با اضافه شدن هتل کربلا، گروه هتل‌های رکسان دامنه خدمات خود را به آن‌سوی مرزهای کشور گسترش خواهد داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: