اینبار سازندگان داخلی در حمایت از تولید پایدار در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی ایران گردهم می آیند

هفتمین نمایشگاه ساخت داخل صنعت نفت، گاز و‌پتروشیمی پارس جنوبی

کدخبر : 61976

هفتمین نمایشگاه ساخت داخل صنعت نفت، گاز و‌پتروشیمی پارس جنوبی با حضور ۱۵۰ شرکت تولیدکننده داخلی تجهیزات و فظعات صنعت نفت ایران ۱۹ الی ۲۲ آذرماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های پارس (عسلویه) برگزار می گردد.

این رویداد بزرگ ملی با هدف تولید پایدار و توسعه داخلی سازی و رفع نیازهای فناورانه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور و با برنامه ریزی و همکاری استانداری بوشهر، پارک علم و فناوری خلیج فارس‌و سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و با حضور و حمایت ویژه شرکت پتروشیمی پارس به عنوان حامی ساخت داخل در صنعت پتروشیمی کشور برگزار می گردد.

با توجه به اهمیت و سرمایه گذاری انجام‌پذیرفته ملی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس خصوصا در صنعت پتروشیمی برگزاری این نمایشگاه و‌حضور سازندگان داخلی و شرکت های دانش بنیان در راستای رفع نیاز تجهیزات و فناوری های مورد نیاز این صنعت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

همزمان با برگزاری این‌نمایشگاه رویدادهای جانبی شامل کارگاه های آموزشی، نشست های فنی و تخصصی و جلسات B2B با حضور نخبگان و فناوران کشور با مدیران و متخصصین شرکت های پتروشیمی و پالایشگاهی کشور برگزار می گردد.

۱۵۰ شرکت های سازنده داخلی در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه ۱۹ الی ۲۲ آذرماه ۱۴۰۲ ساعت ۹ الی ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های پارس(عسلویه) میزبان مدیران و متخصصان و سایر فعالین  صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور می باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: