سازمان تأمین‌اجتماعی

دوره آموزشی بیمه‌های اجتماعی برگزار می‌شود

دوره آموزشی بیمه‌های اجتماعی برگزار می‌شود
کدخبر : 62422

دوره آموزشی بیمه‌های اجتماعی به همت دبیرخانه هیئت‌امنای سازمان تأمین‌اجتماعی و صندوق‌های تابعه با حضور اساتید دانشگاه و جمعی از مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود.

در دوره آموزشی بیمه‌های اجتماعی مباحث مرتبط با صندوق‌های بازنشستگی در ایران، اقتصاد و سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بازنشستگی، قوانین و مقررات، بودجه، درمان و سلامت، محاسبات بیمه‌ای و چشم‌انداز صندوق‌ها در برنامه هفتم توسعه مورد تبیین و آموزش قرار می‌گیرد.

علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمدصادق غلامی مشاور و سرپرست دبیرخانه هیئت‌امنای سازمان تأمین‌اجتماعی و صندوق‌های تابعه، سیدرضا میرنظامی رئیس پژوهشکده سیاستگذاری فناوری و صنعت دانشگاه صنعتی شریف، علی مروی رئیس اندیشکده کسب و کار دانشگاه صنعتی شریف، امیرعباس فضائلی مدیرکل ارزیابی و تعالی خدمات درمانی سازمان تأمین‌اجتماعی، وحید برسیاه پژوهشگر بیمه‌های اجتماعی و محمدرضا حوله‌ای پژوهشگر حوزه محاسبات آکچوئرال؛ از اساتید این دوره آموزشی هستند.

این دوره با ارائه گواهی معتبر و تخفیف ۵۰ درصدی ویژه کارکنان وزارت‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی و دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های معتبر در روزهای سیزدهم،  چهاردهم، بیستم و بیست و یکم دی ماه جمعاً به مـدت ۳۰ ساعت برگزار می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: