ایدرو

بازدید دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف از ایزوایکو

کدخبر : 62426

بیش از ۲۰۰ نفر دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در آخرین روز پاییز میهمان ایزوایکو بودند و در قالب اردوهای راهیان پیشرفت از توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها، دست‌آوردها و گروههای مختلف این مجتمع عظیم صنعتی بازدید کردند.

 در این بازدید نیم‌روزه، دانشجویان ابتدا با حضور در گروه سازه های دریایی ایزوایکو با روند ساخت، حمل، نصب و راه اندازی سکوهای نفتی و گازی و جکت های این نوع سکوها آشنا شده و از نزدیک چالش های سپری شده در مسیر بومی سازی دانش این صنعت را لمس کردند.

در ادامه دانشجویان گذری هم بر گروه طراحی، ساخت و تعمیرات شناورهای متوسط ایزوایکو زدند تا با  روند ساخت کشتی و روش های مختلف ازآبگیری و به آب اندازی شناورها نیز آشنا شوند.

در پایان دانشجویان به محل تعمیرات بزرگترین شناورهای دنیا یعنی درای داک ایزوایکو رفتند تا از نزدیک شاهد توانمندی بینظیر ایزوایکو و صنعت دریایی کشور باشند که با همراهی مدیرعامل این مجتمع صورت گرفت.

سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو که خود از نسل دهه هفتاد دانشگاه صنعتی شریف است با حضور در جمع دانشجویان نسل جدید این دانشگاه ضمن تأکید بر ارزش بالای این نوع اردوها برای دانشجوها و توصیه به بهره هرچه بیشتر از این رویدادها به ارائه گزارشی از توانمندی صنعت دریایی کشور و پرسش و پاسخ با دانشجوها پرداخت.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: