منطقه ویژه اقتصادی لامرد

اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه(IMS) و HSE MS توسط منطقه ویژه اقتصادی لامرد

کدخبر : 62436

پس از ارزیابی ها و ممیزی خارجی صورت گرفته توسط تیم ممیزی، منطقه ویژه اقتصادی لامرد موفق به کسب گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه، ایمنی، بهداشت حرفه ای و زیست محیطی شد.

به دنبال پیاده سازی سیستم مدیریت یکپارچه از سال ۱۳۹۹ و پیرو بازنگری انجام شده در فرآیندها در سال جاری، منطقه ویژه اقتصادی لامرد موفق به کسب گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه، ایمنی، بهداشت حرفه ای و زیست محیطی شد.

سیستم مدیریت یکپارچه شامل پیاده سازی و استقرار 3 استاندارد مدیریت زیست محیطی(ISO 14001) ، استاندارد مدیریت کیفیت (ISO 9001 ) و استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت ( ISO 45001 ) است.

لازم به ذکر است این دومین دوره صدور گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه در منطقه ویژه اقتصادی لامرد به شمار می رود. گواهینامه ایزو دارای سه سال اعتبار است که سازمان دریافت کننده گواهینامه ایزو می بایست پس از صدور تا دو سال سالیانه اقدام به تمدید مراقبتی نماید.

 مطابقت اجرای فرآیندها با الزامات استاندارد حاصل تلاش مدیران و کارکنان منطقه ویژه لامرد می باشد که منجر به اخذ این گواهینامه ها که در راستای مدیریت کیفیت، جلوگیری از آلودگی محیط زیست و ایمن سازی محل کار برای کارکنان است گردید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید