بانک مسکن

فضای بانک مسکن با پرچم متبرک حرم اباعبدا…(ع) عطرآگین شد

فضای بانک مسکن با پرچم متبرک حرم اباعبدا…(ع) عطرآگین شد
کدخبر : 62646

در آستانه سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س) مادر قمر بنی هاشم(ع)، بانک مسکن افتخار میزبانی پرچم متبرک حرم مطهر حضرت اباعبدا…‌الحسین(ع) با حضور خانواده شهیدِ امنیت «سعید فنایی» را داشت و کارکنان این بانک در فضایی معنوی برای کسب توفیق خدمت بیشتر به مردم ایران دعا کردند.

 

 دکتر سیدعباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در این مراسم، ضمن ارج نهادن به حضور مادر شهید فنایی و با اشاره به مقام والای مادران گفت: معتقدیم که دعای مادران در تمامی لحظات سخت زندگی فریادرس خواهد بود و در این فضای روحانی از مادر این شهید بزرگوار می‌خواهیم که برای توفیق کارکنان بانک مسکن در مسیر خدمتگزاری به مردم شریف و عزیز ایران دعا کنند.

وی ادامه داد: تحقق شعار دولت در طرح نهضت ملی مسکن و خانه دار شدن مردم، دغدغه تمامی کارکنان بانک مسکن است و ما باید برای این لطف ویژه خداوند و داشتن فرصت گره‌گشایی از مشکلات مردم و انجام مسئولیت‌های اجتماعی شکرگزار باشیم.

در این مراسم، پس از مداحی و نوحه‌خوانی، پرچم مطهر گنبد مقدس امام حسین(ع) توسط مسئولان و کارکنان بانک مسکن مورد استقبال ویژه قرار گرفت.

شهید سعید فنایی در نخستین روز اسفندماه سال ۱۳۹۱ در ارتفاعات شمال غرب کشور طی درگیری با گروهک تروریستی «پژاک» به آرزوی خود رسید و طبق وصیت‌نامه‌اش در گلزار شهدای زادگاهش اصفهان آرام گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: