از سوی بیمه مرکزی برگزار شد

​آیین تجلیل از خادمان مراسم جهانی اربعین

کدخبر : 63748

در آیین معنوی قدردانی از خادمان زائران اربعین حسینی در محل بیمه مرکزی ، برگزیدگان، لوح تقدیر و هدایای خود را از رئیس کل بیمه مرکزی و اعضای هیات عامل دریافت کردند.

سردار مجید میراحمدی _ معاون امنیتی و انتظامی وزیرکشور _ با ابراز خرسندی از حضور در جمع خادمان زوار اباعبدالله (ع) به تاثیر خدمات بیمه در ایجاد فضای آرامش و اطمینان در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: ارائه خدمات بیمه ای اعم از پزشکی و پوشش های متنوع دیگر، لبخند رضایت را بر لب زائران حسینی نشانده است.

وی روحیه جهادی بیمه گران را مغتنم و ارزشمند توصیف کرد و گفت: رضایت بیش از نود درصد از زائران از خدمات خادمان خود در ستاد اربعین کشور از توفیق دست اندرکاران آن حکایت دارد.

رئیس ستاد مرکزی اربعین با تقدیر از نگاه غیرانتفاعی صنعت بیمه و نگاه معنوی بیمه میهن به عنوان بیمه گر اربعین به مقوله پوشش بیمه ای زائران اربعین، خاطرنشان کرد: در مراسم اربعین اخیر حدود دو میلیون و هشتصد هزار زائر با تکیه بر سیاست های تشویقی از پوشش بیمه ای بهره مند شدند.

وی از تلاش های دولت برای الزام آوری در حوزه دریافت بیمه نامه سفر اربعین سخن گفت و تاکید کرد: در سال آینده خروج زائران آیین پیاده روی اربعین حسینی منوط به تهیه بیمه نامه خواهد بود.

شایان ذکر است علاوه بر لوح تقدیر خادمان، نمادهای عاشورایی در این آیین در میان تمامی شرکت کنندگان توزیع شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: