چند انتصاب جدید در شرکت بیمه سرمد

کمال زارعی مدیرروابط عمومی بیمه سرمد شد

کدخبر : 63768

کمال زارعی مدیرروابط عمومی بیمه سرمد شدمدیرعامل بیمه سرمد در احکامی جداگانه سید رازق بهیارمقدم را به عنوان مشاور مدیرعامل و سرپرست حوزه ریاست و حامد فرشباف ماهریان را به سرپرست مدیریت شعب و شبکه فروش بیمه سرمد منصوب کرد. همچنین در حکمی دیگر کمال زارعی که پیش از این سرپرست حوزه مدیرعامل بود به عنوان مدیر روابط عمومی این شرکت منصوب شد.

مدیرعامل بیمه سرمد در احکامی جداگانه سید رازق بهیارمقدم را به عنوان مشاور مدیرعامل و سرپرست حوزه ریاست و حامد فرشباف ماهریان را به سرپرست مدیریت شعب و شبکه فروش بیمه سرمد منصوب کرد. همچنین در حکمی دیگر کمال زارعی که پیش از این سرپرست حوزه مدیرعامل بود به عنوان مدیر روابط عمومی این شرکت منصوب شد.

علاوه بر این، در احکامی از سوی سید محمدمهدی بهشتی‌نژاد، حسین کربلایی حاجی سرپرست مدیریت برنامه‌ریزی تعالی سازمانی، اشکان مستجابی سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادها، فرشاد پوریوسفی سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات، یاسر فرهی سرپرست مدیریت سرمایه انسانی و مرتضی مختاری سرپرست مدیریت بیمه‌های اتکائی و بین‌الملل به مدیریت مجموعه تحت امرشان منصوب شدند.

از جمله سوابق مدیریتی بهیارمقدم می‌توان به مدیریت منابع انسانی هلدینگ معلم و معاونت حوزه وزارتی وزارت امور اقتصادی و داریی اشاره کرد.

حامد فرشباف ماهریان نیز عضویت هیأت عامل و مدیریت امور شعب نمایندگان و همچنین مدیر بازاریابی شرکت بیمه حافظ و سمت‌های اجرایی چندین شرکت دیگر را در کارنامه خود دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: