دکتر حسینی در اولین ارتباط تصویری با همکاران:

​تمام‌قد برای رفع دغدغه‌های همکارانمان تلاش می‌کنیم

کدخبر : 63855

مدیرعامل بانک مسکن در ارتباط تصویری با تمامی همکاران در سراسر کشور، ضمن تبریک هشتاد و پنجمین سالروز تاسیس بانک از زحمات آنان قدردانی و بر تلاش برای تحقق اهداف تاکید کرد.

دکتر سید عباس حسینی در این نشست، ضمن تبریک میلاد مبارک امام علی‌(ع) و روز پدر و بیان خداقوت به تمامی همکاران گفت: پشت سر نهادن 85 سال ارزشمندی، تلاش و خدمت خالصانه را به همه شما عزیزان که برای تحقق اهداف بانک و رفع نیازهای مردم می‌کوشید تبریک می‌گویم.

وی افزود: در این فرصت، یاد همکاران از دست رفته و شهدای خدمت را نیز گرامی می‌داریم؛ آنان‌که در مسیر خلق افتخار در بانک مسکن همت گماردند و اکنون در کنار ما نیستند؛ روحشان قرین رحمت الهی باد.

مدیرعامل بانک مسکن در ادامه، ضمن تکریم و قدردانی از همکاران بازنشسته گفت: قدردان عزیزان و بزرگانی هستیم که با همفکری و مشورت دلسوزانه، همواره یاری‌گر ما در انجام وظایف و اداره بهتر بانک هستند.

وی گفت: بانک مسکن در طی سال‌ها مسئولیت بزرگی بر عهده داشته که با تجربه و توانمندی کارکنان خود توانست آن را به خوبی به انجام برساند. همکاران ما در این 85 سال کوشیدند تا میلیون‌‌ها نفر از طریق بانک مسکن صاحب‌خانه شوند و این رسالت فرخنده را در تحقق طرح‌های مسکن مهر و اکنون نهضت ملی مسکن به منصه ظهور رسانده‌اند.

تامین مالی 315 هزار واحد نهضت ملی مسکن

دکتر حسینی افزود: بانک مسکن در دولت سیزدهم توانست با انعقاد قرارداد 315 هزار واحد نهضت ملی مسکن و پرداخت 75 همت در این طرح، تمامی وظایف محوله را به انجام برساند که در نظام بانکی کشور بی‌نظیر است. این موضوع برگرفته از 85 سال افتخارآفرینی، تجربه و توانمندی دارد که تائید و قدردانی مقامات و مسئولان بلندپایه کشوری را نیز در پی داشته است.

وی به پیگیری و اتمام سریع پروژه قرچک به عنوان نماد فرهنگ کار سریع، باکیفیت و جهادی در بانک اشاره کرد و آن را مبنای تداوم اقدامات و تحقق اهداف خواند.

تلاش برای تحول و توسعه بانک مسکن

مدیرعامل بانک مسکن در بخش دیگری از سخنان خود گفت: طی این مدت تلاش شده تحقق اهداف در بانک مسکن به نحو بهتری رقم بخورد و روند انجام کارها تسریع شود؛ راه‌اندازی بانکداری متمرکز که در معاونت امور فناوری اطلاعات در حال پیگیری است، پرونده‌های حقوقی معطل که اخیراً به نتیجه رسیده است و همچنین اصلاح ساختار سازمانی بانک نیز در حال انجام است.

وی همچنین گفت: سه معاونت کسب‌وکار برای تحقق بانکداری شرکتی، معاونت ارزی و بین‌الملل و معاونت شرکت‌های زیرمجموعه بانک در حال ایجاد است که در نهایت منجر به افزایش جذب منابع برای تحقق بهتر نهضت ملی مسکن، ارتقای جایگاه بانک و حضور جدی‌تر در عرصه ساخت و ساز در کشور خواهد شد.

با نگاه متفاوت، شعب را توانمندتر خواهیم کرد

دکتر حسینی ادامه داد: نگاه هیات مدیره بانک به شعب به عنوان بخش بسیار مهم و موثر در تحقق اهداف بانک موجب شد تا 54 اختیار به شعب تفویض شود و تداوم این روند با هدف توانمندسازی شعب برای پیگیری اهداف و حمایت کامل از ارتقای شعب در دست بررسی است.

مدیرعامل بانک مسکن در ادامه به زحمات و خدمات همکاران در شعب اشاره کرد و گفت: در این مدت در تعدادی از شعب تهران و شهرستان‌ها حضور داشتم و با بیش از 2000 نفر از همکاران ستاد و شعب دیدار و گفتگو داشتم. امیدوارم در فرصت‌های بعدی بتوانم با سایر عزیزان نیز دیدار داشته باشم و از نزدیک شنونده دغدغه‌ها و شاهد عملکرد آن‌ها باشم.

افزایش سرمایه بانک مسکن در آینده نزدیک

دکتر حسینی با اشاره به اهمیت افزایش سرمایه بانک به عنوان بانک عامل طرح نهضت ملی مسکن گفت: برای تحقق موضوع افزایش سرمایه بانک پیگیری‌های بسیاری انجام شده است و موافقت و دستور رئیس‌جمهوری محترم، وزرای راه و شهرسازی و امور اقتصادی و دارایی و نیز کمسیون‌های مجلس کسب شده است و امیدواریم این مهم برای افزایش توان مالی بانک به زودی محقق شود.

رفع تمامی دغدغه‌های همکاران در دستور کار است

مدیرعامل بانک مسکن به دغدغه‌های همکاران اعم از موضوعات درمانی، رفاهی، عدالت‌محوری و شایسته‌سالاری اشاره کرد و گفت: از همه دغدغه‌های شما باخبر و در تلاش برای رفع آن‌ها هستیم. پیگیری‌های لازم برای رفع بسیاری از این مشکلات به ویژه در معاونت منابع انسانی بانک در حال انجام است و تداوم خواهد داشت.

وی با اشاره به انجام 300 ساعت کار فشرده در بخش‌های رفاهی، محاسباتی، نظارتی و مدیریتی بانک برای رفع دغدغه‌های همکاران در چهار صندوق رفاهی گفت: تاکنون اقدامات لازم جهت شفاف‌سازی و احقاق حقوق کارکنان در صندوق رفاه انجام شده و پس از آن سایر صندوق‌ها نیز شفاف‌سازی خواهد شد.

دکتر حسینی ادامه داد: همچنین اصلاح بیمه مکمل درمان همکاران در دست انجام است و تا پایان سال تغییرات خوبی به نفع کارکنان رقم خواهد خورد.

مدیرعامل بانک مسکن با تاکید بر لزوم محاسبات مجدد احکام کارگزینی برای آرامش خیال همکاران عنوان کرد: نیروی انسانی بانک مسکن که با همت و تلاش بی‌وقفه برای برافراشتن پرچم بانک و ارتقای جایگاه آن می‌کوشند و عهده‌دار وظایف محوله در طرح نهضت ملی هستند؛ نباید در امور و امکانات کارمندی، درمانی و رفاهی دغدغه‌ای داشته باشند.

وی با بیان اینکه کارکنان بانک مسکن بزرگ‌ترین سرمایه انسانی این بانک هستند گفت: این عزیزان همواره برای تحقق اهداف و رسالت بانک همراه و پای کار بوده‌اند. مدیرعامل ضمن تشکر از همراهی هیات مدیره و هیات عامل بانک گفت: مدیران بانک دغدغه‌ها و مشکلات همکاران را مشکلات خود می‌دانند و برای آرامش همکاران تلاش می‌کنند.

مدیرعامل بانک مسکن در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای همکاران و تداوم این نشست‌ها گفت: امیدوارم همه با هم و در کنار هم بتوانیم آینده و جایگاه بهتری برای بانک مسکن رقم بزنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: