بیمه تعاون

یکپارچی تماس در جغرافیایی مشتری‌مداری بیمه تعاون با “1602”

کدخبر : 63970

​در فرایند جذب مخاطب هرچند مرز میان تبلیغات رنگارنگ و مشتری مداری نزدیک و باریک است، ولیکن از آنجا که تفکر هدایت‌گر هریک ریشه در خط و مشی کاملا متفاوت دارد، واکنش افراد نیز دو سویه است.

 در فرایند جذب مخاطب هرچند مرز میان تبلیغات رنگارنگ و مشتری مداری نزدیک و باریک است، ولیکن از آنجا که تفکر هدایت‌گر هریک ریشه در خط و مشی کاملا متفاوت دارد، واکنش افراد نیز دو سویه است.

وقتی مشتریان در نتیجه برخورد محترمانه و دریافت پاسخ‌هایی از سر احترام و اهمیت، جذب سازمان، شرکت و هر ارگانی شوند علاوه بر وفاداری و دلبستگی طولانی مدت، نسبت به آن مجموعه تعصب و حساسیت خاصی خواهند داشت. اینجاست که حتی بدون تبلیغات با وعده‌های جذاب در کنار سازمان مانده و در صورت بروز مشکلات همچنان اتصال خود را حفظ می‌کنند.

مشتری مداری از اصول مهم رفتار سازمانی است که تیم مدیرتی بیمه تعاون به سکانداری یونس مظلومی، با ارائه طرح‌ها و ایده‌های متفاوت نشان داده‌اند ضمن اشراف به این مقوله بر رضایت مندی مشتریان اهمیتی خاص قائلند. برقراری تماس با شماره چهار رقمی “1602”، یکی از آن اقداماتی است که شرکت در راستای تحقق سیاست مشتری‌مداری و با هدف تسهیل دسترسی مشتریان و پاسخ‌گویی آسان‌تر و سرعت عمل بیشتر در ارائه خدمات، مدتی است که راه اندازی کرده و زنگ می‌خورد.

تماس بی پاسخ؛ صفر

در این امکان، رهایی از دنیای شلوغ شماره‌های تماس و بسنده کردن به 4 رقم “1602”، علاوه برسهولت ارتباط‌گیری به خاطر سپردن را نیز ممکن کرده است. همچنین فراهم بودن گستردگی دامنه تماس از طریق همه اپراتورهای داخلی و همراه بدون گرفتن کد، علاوه بر صرفه جویی در زمان مخاطبان، از قطعیت اتصال به بیمه تعاون با تعدد گزینه‌های پیش رو حکایت دارد.

انسجام دسترسی مشتریان و مخاطبان از جای‌جای جغرافیای زیبا و پهناور کشور به بیمه تعاون تنها با یک سیم و خط برای طرح سوالات، ارائه پیشنهادات، نظرات و شکایات وکسب اطلاع از جدیدترین خدمات، چنان پایه گذاری شده که گوی همه ایران سرای مشتریان بیمه تعاون است.


 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: