آقای جوادی، مدیر عامل موسسه اعتباری ملل، در جلسه رؤسای مناطق، ادارات و حوزه‌ها عنوان کرد:

​خواستن، توانستن است

کدخبر : 63972

​جلسه تجزیه و تحلیل عملکرد مناطق و حوزه‌ها، بر اساس اهداف تعیین شده، با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونان، روسای ادارات، مناطق و حوزه‌های موسسه اعتباری ملل، در ساختمان مرکزی موسسه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، در ابتدای این جلسه، آقای جوادی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شادروان جناب حاج آقای مروجی و با تاکید بر لزوم بهره گیری از فرصتهای معنوی در ماههای رجب، شعبان و رمضان  گفت: در سه ماه بافضیلت پیش رو، سعی کنیم با تقویت خصایص اخلاقی، به خودسازی اهتمام ورزیم. یکی از خصلتهای اخلاقی، خوش برخوردی، احترام و تکریم به مشتریان است. لذا، بر اساس فرمایش امیرالمومنین علی (ع)، که "فرصتها، همانند ابر، زودگذر هستند."، از این فرصتها، بهره مند شویم؛ چراکه با توجه به این مسائل، پاداش دنیوی و اخروی برای همه ما خواهد داشت.

آقای جوادی احترام به مردم و مشتریان موسسه اعتباری ملل را یکی از ضروریات دانست و گفت: رعایت آداب اخلاقی و انسانی و نیز اهمیت دادن به نظم و انضباط و در نظر داشتن آراستگی فردی و نظافت محیط کار، از ابزارهای جلب رضایت مشتریان به حساب می آید که باید به آنها توجه وافری داشته باشیم.

ایشان افزود:از ابتدای تاسیس این موسسه، نیت پاک بوده و خداوند هم، سلامت، صداقت و پاکی را به موسسه هدیه کرده است. با لطف خداوند منان و کرم حضرت امام رضا (ع)، تا به امروز، مسیر راه را به درستی طی کردیم. 

 مدیر عامل موسسه اعتباری ملل، با اشاره به اینکه سال 1402، سال درخشش موسسه بوده است، گفت: با برنامه های مدون، و اجرای صحیح این برنامه ها، توانستیم در 9 ماهه سال جاری، خوش بدرخشیم. اگر فعالیتهای بیشتری را در برنامه‌ها در نظر بگیریم، بدون تردید، با توکل به خداوند متعال و پایبندی به اصول و قوانین کشور، می توانیم آینده درخشانی را پیش رو داشته باشیم.

آقای جوادی خاطرنشان کرد: به لطف خداوند متعال، سفره‌ای پر نعمت در موسسه ملل گسترده شده است. از یک سو، سرمایه‌گذاران، با اعتماد خودشان به موسسه، نگاه شان به سود پرداختی موسسه است. از سوی دیگر، استفاده کنندگان تسهیلات، با هدف به حرکت درآوردن چرخه تولید و اشتغال، مشتاق استفاده از اعتبارات موسسه هستند. بدون شک، رسالت ما سنگین خواهد بود. هم حفظ منابع سرمایه گذاران و هم همراهی در به حرکت درآوردن چرخه تولید کشور. 

ایشان افزود: باید براساس دستورالعملهای بانک مرکزی و با تکیه بر قانون و رعایت بهداشت اعتباری تسهیلات پرداخت کنید؛ چراکه، اعطای بموقع تسهیلات، یعنی کمک به دولت، کشور و تولید داخلی.

مدیرعامل موسسه اعتباری ملل با تشریح برنامه های جامع موسسه در حوزه فن آوری افزود: آمارهای ارائه شده از سوی بانک مرکزی، مبین این مهم است که "موسسه اعتباری ملل"، در بخش فن آوری، جزو یکی از ۱۰ بانک برتر کشور بوده است.  اعضای خانواده ملل، باید فن آوریهای نوین را، با هدف استفاده بهتر مشتریان از خدمات جدید بانکی، برای مردم تشریح کنند.

 مدیرعامل موسسه اعتباری ملل، با یادآوری اینکه دستیابی به این جایگاه، با لطف خداوند وهمراهی، همیاری، دلسوزی و تلاش تک تک همکاران عزیز این موسسه مردمی بوده است، گفت: دو ماه پایانی سال ۱۴۰۲، فرصت مناسبی است تا بتوانیم با همدلی افزونتر و با تکیه بر شعار "خواستن، توانستن است"، گام‌های بلندتری را برداشته و فراتر از برنامه های تعیین شده پیش برویم. 

وی افزود: موسسه ملل، خانه امن مشتریان است. در بحث وصول مطالبات معوق، باید با تکیه بر شاخصهای اخلاق و ادب، با مشتریان خود رفتار کنیم. لذا، همکاران عزیزمان در شعب، سعی نمایند تا از طریق تفاهم و تعامل، نسبت به وصول مطالبات اقدام کنند و اقدامات قانونی را در مراحل بعدی خود درنظر بگیرند. 

مدیرعامل موسسه اعتباری ملل در پایان، یادآور شد: حسب منویات مقام معطم رهبری و دستورالعملهای بانک مرکزی، یکی از برنامه های اصلی این موسسه، فروش داراییهای مازاد است، که این امر، باعث افزایش اعطای تسهیلات و کمک به اشتغال، تولید و رفع مشکلات مردم کشور خواهد بود. امیدواریم که با همت مضاعف اعضای خانواده سختکوش ملل، بتوانیم برتری و موفقیت را ویترین موسسه اعتباری ملل کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: