بانک سامان

برندگان خوش‌شانس دور جدید وین‌کارت معرفی شدند

کدخبر : 64025

دور جدید قرعه‌کشی وین‌کارت برگزار و برندگان خوش‌شانس ۲۰ جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی و ۲۰۰ جایزه ۱۰ میلیون تومانی مشخص شدند.

سری جدید قرعه‌کشی وین‌کارت مربوط به فصل پاییز با حضور مدیران ارشد بانک برگزار و ۲۲۰ برنده خوش‌شانس این فصل مشخص شدند. این دور از قرعه‌کشی در حالی برگزار شد که بانک سامان میزان جوایز این قرعه‌کشی را به حد چشمگیری افزایش داده است.

بر این اساس، ابتدا قرعه‌کشی ۲۰ جایزه ۱ میلیارد ریالی برگزار شد و پس از مشخص شدن اسامی برندگان خوش‌اقبال این بخش، قرعه‌کشی برای مشخص شدن برندگان ۲۰۰ جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی  صورت پذیرفت که اسامی برندگان هم‌اکنون در وب‌سایت بانک سامان در دسترس است.

بر این اساس، علاقه‌مندان به شرکت در قرعه‌کشی فصل زمستان که قرار است در آن ۴۰ میلیارد ریال جایزه به برندگان اهدا شود، می‌توانند از طریق اپلیکیشن موبایلت، نسبت به افتتاح حساب و دریافت وین‌کارت اقدام و با انجام هریک از فعالیت‌های بانکی مانند پرداخت قبوض، خرید از کارت‌خوان‌های سامان، خرید شارژ، انتقال وجه و غیره برای شرکت در قرعه‌کشی دور بعد، امتیاز کسب کنند.

گفتنی است، همه دارندگان وین‌کارت برای احراز شرایط شرکت در قرعه‌کشی باید در هر فصل حداقل ۱۰۰ امتیاز کسب کنند. این در حالی است که از در طول جشنواره زمستان داغ وین‌کارت، تمامی دارندگان این حساب‌ها می‌توانند با دعوت از دوستان خود برای افتتاح حساب، ۵۰۰ امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی فصل زمستان کسب کنند.

مشتریان برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این محصول، می‌توانند به سایت بانک سامان مراجعه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: