شهرداری منطقه 2

رقابت 42هزار ورزشکار منطقه دو در مسابقات قهرمان شهر ۲

کدخبر : 64290

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه2 گفت: با اعلام آمادگی بیش از 42 هزار شهروند برای شرکت در رویداد ورزشی قهرمان شهر2، تیم های منتخب محلات جهت شرکت در مسابقات فرامنطقه ای شناسایی شد..

شهرداری منطقه 2،اکرم رجای  معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه اظهار با اشاره به استقبال شهروندان منطقه از مسابقات قهرمان شهر گفت: مسابقات قهرمان شهر ۲ در در سه دور محله ای، منطقه ای و فرامنطقه‌ای در20 رشته تیمی و انفرادی شامل آمادگی جسمانی، دارت، ژیمناستیک، تنیس روی میز، بسکتبال، والیبال، گل کوچک و... برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مسابقات قهرمان شهر در ۳ مرحله برگزار می شود گفت: در دور محله ای، 42 هزار نفر از شهروندان خانم و آقا در تمام رده های سنی به صورت تیمی و انفرادی در مجموعه های ورزشی، بوستان ها، ایستگاه های ورزش شهروندی به رقابت پرداختند.

رجای  افزود: پس از برگزاری رقابت های محلی و منطقه ای،110 نفر خانم به صورت تیمی و انفرادی به مرحله فرامنطقه ای راه یافتند که پس از رقابت با تیم های منتخب شهر تهران  تاکنون موفق به کسب  دو مدال طلا و نقره در رشته امادگی جسمانی ، یک مدال نقره در رشته دارت و مدال برنز در رشته ورزش های بومی و محلی شدند.

معاون شهردار منطقه 2 گفت:  در بخش آقایان نیز 108 نفر به صورت تیمی و انفرادی به مرحله نهایی مسابقات اعزام و در رشته های تنیس روی میز، بسکتبال، والیبال، گل کوچک ،شنا،کشتی ،بدمینتون ،دومیدانی و  ... به رقابت پرداختند که تاکنون دو مدال طلا و نقره در رشته فوتبال روی میز به ورزشکاران منطقه 2 اختصاص یافت و تیم فوتبال روی میز با  جمع امتیازات  مقام دوم  شهر تهران را کسب کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: