بیمه عمر

کتاب آشنایی با مفاهیم کاربردی بیمه های عمر و زندگی منتشر شد

کدخبر : 64291

​کتاب آشنایی با مفاهیم کاربردی بیمه های عمر و زندگی منتشر شدکتاب آشنایی با مفاهیم کاربردی بیمه های عمر و زندگی با تأییدیه علمی و حمایت انجمن مدیریت ایران توسط انتشارات ترمه منتشر شد.

کتاب آشنایی با مفاهیم کاربردی بیمه های عمر و زندگی با تأییدیه علمی و حمایت انجمن مدیریت ایران توسط انتشارات ترمه منتشر شد.

یکی از راهکارهای توسعه بیمه زندگی، توسعه اطلاعات و ارائه آموزش های لازم در این زمینه است. نویسندگان این کتاب با بهره مندی از نظرات و تجربیات پیشکسوتان، صاحبنظران، دانشگاهیان، اندیشمندان و دستاندرکاران صنعت بیمه در حوزه بیمه های زندگی و منابع علمی به روز همچون کتب، مقالات و گزارشات مرتبط با این رشته نسبت به تألیف و نگارش این کتاب اقدام نمودند. باتوجه به اهمیت موضوع توسعه بیمه های زندگی و توجه به این موضوع که امروزه فعالیت های شرکت های بیمه، در راستای ارائه محصولات و خدمات بیمه ای جدید متناسب با خواست و نیاز مشتریان در رشته بیمه های زندگی است؛ شرط لازم برای این امر، تسلط کامل کارشناسان، اعضای شبکه فروش و بیمه گزاران به مباحث فنی بیمه های زندگی است، بنابراین کتاب آشنایی با مفاهیم کاربردی بیمه های عمر و زندگی با هدف ارائه مطالب فنی و کاربردی و توسعه این رشته بیمه ای نگارش و تألیف گردید.

در این کتاب، ابتدا به تاریخچه بیمه های عمر و زندگی پرداخته شده و سپس مبانی حقوقی بیمه های عمر و زندگی مورد بررسی قرار گرفته است. در ادامه، مفاهیم، تعاریف و طبقه بندی بیمه های عمر و زندگی و مباحث فنی پیرامون پوشش های بیمه ای، مبانی محاسباتی حق بیمه و مبانی مدیریت ریسک در بیمه های عمر و زندگی ارائه شده است، همچنین در ادامه مطالب به راهکارهای نوین و کاربردی در زمینه بازاریابی و فروش جهت توسعه بیمه های عمر و زندگی پرداخته شده و در نهایت آئین نامه ها و دستورالعمل های اجرایی مرتبط با این رشته ارائه شده است.

مولفان این کتاب سرکار خانم هدیه ولی زاده مدیریت بیمه های عمر و تأمین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد، دکتر مهران حسنخانی مدرس و پژوهشگر صنعت بیمه و علیرضا شمس کارشناس بیمه های زندگی می باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: