معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان عنوان کرد:

گستردگی حضور شرکت‌کنندگان در کنفرانس

کدخبر : 64684

معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان گفت: خوشبختانه با استقبال متقاضیان همچون شرکت‌های مختلف، دانشگاهیان، شرکت‌های دانش‌بنیان و… ، گستردگی حضور شرکت‌کنندگان در سومین کنفرانس فولادسازی بیشتر شده است.

علیرضا کاظمی در حاشیه سومین کنفرانس فولادسازی و ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد هرمزگان در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی بیان کرد: سومین کنفرانس نسبت به دو دوره گذشته با استقبال بیشتری از سوی متقاضیان مواجه شده و هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی سطح کنفرانس بالاتر رفته است. همچنین شاهد رشد تعداد مقالات بودیم و گستردگی حضور شرکت‌کنندگان در کنفرانس از شرکت‌های مختلف، دانشگاهیان، شرکت‌های دانش‌بنیان و… بیشتر شده است. امیدوار هستیم با بهره گرفتن از ایده‌های مطرح شده، روز به روز شاهد بهتر شدن وضعیت صنعت فولاد باشیم.

وی افزود: تمرکز ما در سومین کنفرانس فولادسازی و ریخته‌گری مداوم پرداختن به الزمات آتی صنعت فولاد است و تلاش کنیم به تدریج به موضوعات مختلف نوین صنعت فولاد وارد شویم که از جمله آن‌ها می‌توان به فولادهای با استحکام، فولادهای پیشرفته، تولید فولاد سبز، جمع‌آوری کربن، موضوعات مرتبط با تحول دیجیتال، تکنولوژی‌های نوظهور و موضوعاتی که به طور کلی به بهبود بهره‌وری در صنعت فولاد منجر می‌شوند، اشاره کرد و اولویت نخست کنفرانس بوده‌اند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: