منطقه آزاد قشم

ترویج مفاهیم هوشمندسازی برای دانش آموزان قشم

کدخبر : 64696

جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد قشم با حضور در مدارس شهر قشم به بیان تعاریف، ترویج مفاهیم و گفتمان‌سازی در حوزه هوشمندسازی پرداختند.

رحیم سرهنگی شنبه 7 بهمن در دیدار با مسیح الله صفا، رئیس سابق جامعه هتلداران کیش با اهدای لوح تقدیر به وی، از سالها تلاش و خدمتگزاری وی در جامعه هتلداران کیش تجلیل کرد.

سازمان منطقه آزاد کیش، متن لوح تقدیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش خطاب به مسیح الله صفا رئیس سابق جامعه هتلداران کیش به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای مسیح الله صفا برای به یاد ماندن یک نام نیکو در خاطر انسانها، باید سالها و سالها اعتبار و ارزش خلق کرد، تلاش بسیار می خواهد و خدمت شبانه روزی به خلق، تخصص می طلبد و پشتکار فراوان و زینت بخش این صفات، اخلاق نیکو و سلامت رفتار است.

نام مسیح الله صفا نامی بیاد ماندنی برای تمام ساکنان کیش و فعالان گردشگری و هتلداری کشور است، نامی که هرجا از او یاد شود یادآور 26 سال تلاش برای ایجاد وتوسعه هتلداری جزیره کیش در کشور است.

امروز که این پیشکسوت گرانمایه پس از طی سالها مسیر پر فراز و نشیب صنعت هتلداری، کار را به جوانان و مدیران تازه نفس می سپارد امید می رود هم چنان مهر و یاری خود را نه تنها از صنعت هتلداری، که از گردشگری کیش و کشور دریغ نکند و همراه و یاور همه ما در توسعه و ارتقاء گردشگری جزیره کیش باشد.

بی شک هیات مدیره جدید جامعه هتلداران جزیره کیش نیز با بهره گیری از تخصص و تجربه پیشکسوتان و با اتکاء به انگیزه و خلاقیت وجودی خود، مسیر روشنی درجهت رشد و تحول صنعت هتلداری کیش ترسیم خواهند کرد. توفیق روز افزون همه این عزیزان را از خداوند منان مسئلت می داریم.

بر اساس این گزارش مجمع سالیانه جامعه هتلداران کیش چهارشنبه 4 بهمن در سالن اجتماعات هتل پالاس کیش برگزار شد و آنچه مراسم برگزاری این مجمع را نسبت به سالهای گذشته متمایز کرد کناره گیری مسیح الله صفا از حضور در انتخابات این دوره از جامعه هتلداران کیش بود.

مسیح الله صفا از بنیانگذاران و موسسین جامعه هتلداران کیش است که 26 سال به عنوان عضو هیات مدیره و 21 سال به عنوان رئیس جامعه هتلداران کیش فعالیت داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: