همراه اول

همراه اول حامی چهلمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

کدخبر : 65560

همراه اول به عنوان حامی چهلمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، بستر پخش زنده این رویداد را مبتنی بر پلتفرم روبیکا فراهم کرد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، چهلمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام، با حمایت همراه اول از 26 بهمن آغاز به کار کرده و تا 2 اسفند 1402 در سالن اجلاس سران اسلامی ادامه دارد.

در این دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم که به گفته رییس ستاد برگزاری این مسابقات، شرکت کنندگانی از پنج قاره جهان در آن حضور دارند و از این جهت شاهد ارتباط بیش از پیش بین ملت های مختلف بر پایه قرآن هستیم، اپراتور اول تلفن همراه کشور نیز زمینه اشاعه هر بیشتر آن را در فضای آنلاین فراهم آورده است.

بر این اساس این رویداد در روزهای برگزاری به شکل زنده از بستر روبیکا پخش خواهد شد و تمامی مشترکان تلفن همراه می توانند بر مبنای ترافیک داخلی و با طیب خاطر مسابقات را به صورت برلحظه نظاره گر باشند.

گفتنی است در مراسم افتتاحیه این رویداد فرهنگی با همراهی ۶۹ نفر از ۴۰ کشور جهان، محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی سخنرانی کرد و اختتامیه آن نیز با حضور سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور خواهد بود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: