پست بانک ایران

تجلیل مدیر عامل پست بانک ایران از جانبازان

کدخبر : 65594

همزمان با چهارم شعبان سالروز میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران در دیدار با مسئول امور ایثارگران بانک و تنی چند از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس شاغل و بازنشسته بانک، از مقام شامخ آنان تجلیل کرد.

در این دیدار که روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار شد، دکتر شیری تبیین مقام شامخ جانبازان و جایگاه آنان در خلق ارزشهای ایثار و فداکاری را ضرورتی تاریخی، ملی و مذهبی و مهم ذکر کرد.

دکتر شیری افزود، جانبازان از سرمایه های ارزشمند کشور هستند که در محیط کار به عنوان الگوی نسل جدید برای ایثار، وفاداری و فداکاری ها خستگی ناپذیر باید باشد.

در ادامه دیدار تعدادی از حاضران در جلسه به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

مدیر عامل بانک در ادامه صحبت های همکاران جلسه تصریح کرد، سرمایه انسانی عامل تمایز سازمانها و نهادها و تشکل های متفاوت است و صیانت از این سرمایه وظیفه اصلی همه مدیران و بخش های مختلف بانک است.

وی در ادامه افزود، انسجام و یکپارچگی سازمان یک ارزش و دارایی نامشهود و غیر قابل ارزش گذاری است و همه اعضای بانک باید برای حفظ این دارایی به سهم خود تلاش نمایند.

دکتر شیری در خصوص توجه به معیشت همکاران گفت، مهمترین دغدغه راس سازمان معیشت همکاران است که برخی از تلاشهای ماه های گذشته نتیجه بخش بوده و به زودی اعلام می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید