در چهاردهمین گردهمایی رؤسای موفق شعب برتر بانک‌های کشور صورت گرفت:

​تقدیر از ۱۰ رئیس شعبه موفق و برتر بانک سینا

کدخبر : 65604

در چهاردهمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور که با عنوان «آینده شعب در نظام بانکی کشور» برگزار شد، از ۱۰ رئیس شعبه برتر و موفق بانک سینا تجلیل به عمل آمد.

در این گردهمایی که با حضور محمدرضا فرزین، رئیس کل بانک مرکزی، فرشاد حیدری، رئیس مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران و جمعی از مدیران عامل، رؤسای برگزیده و کارکنان شبکه بانکی در محل باغ‌‌موزه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، از ۱۰ رئیس شعب موفق و برتر بانک سینا به ‌شرح زیر تقدیر شد:

۱- آرش فخر کندری، رئیس شعبه بلوار وکیل‌آباد مشهد

۲- داود منفرد، رئیس شعبه میدان صنعت تهران

۳- علیرضا کریمی، رئیس شعبه بزرگمهر اصفهان

۴- نعمت منافی، رئیس شعبه ظفر تهران

۵- حسین سالور، رئیس شعبه بلوار کشاورز تهران

۶- حمید خسروی، رئیس شعبه میرداماد تهران

۷- مجتبی ابوالفضلی طوسی، رئیس شعبه کوهسنگی مشهد

۸- قادر محمدی، رئیس شعبه میدان جهاد تبریز

۹- عبدالرضا طیبی، رئیس شعبه بلوار سجاد مشهد

۱۰- حسین شاه‌بلاقی، رئیس شعبه خیابان جمهوری تهران

بانک مرکزی در این همایش ۳۷۰ رئیس شعبه موفق برتر بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور را بر اساس معیارهای مشخصی که توسط کمیته علمی احصا شده است، انتخاب و مورد تقدیر قرار داد.

همایش رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور، همه‌ساله به همت مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران و با هدف قدردانی و تکریم رؤسای شعب برتر بانک‌های کشور، انتقال تجربه‌ها، تقویت مهارت‌های علمی و معرفی آخرین فناوری‌ها و دستاوردهای رؤسای موفق شعب بانک‌ها و نیز تحولات عرصه بانکداری در سطح شعب، برگزار می‌شود.

این رویداد فرصت مناسبی فراهم می‌آورد تا آخرین تغییرات و تحولات در حوزه بانکداری در سطح شعب، مطرح و دیدگاه‌های صاحبنظران و مدیران ارشد بانکی کشور به مخاطبان ارائه شود.

گفتنی است در مراسم اهدای جوایز رؤسای موفق بانک سینا، چنگیز مروج، قائم‌مقام مدیرعامل، خلیل‌اله مهرابی، معاون بانکداری، مهدی باستان، معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار و اکبر کمیزی، معاون سرمایه‌انسانی بانک سینا حضور داشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: