پدافند هوایی شمال شرق امام رضا(ع)

پنجمین همایش فرزند اولی‌های نیروی پدافند هوایی ارتش برگزار شد

کدخبر : 65724

پنجمین همایش فرزند اولی‌های نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور بیش از ۵۰ زوج جوان این نیرو در مشهد مقدس برگزار شد

پنجمین همایش فرزند اولی‌های نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور بیش از ۵۰ زوج جوان این نیرو در مشهد مقدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا(ع)، حجت الاسلام و المسلمین سید جانمراد موسوی، معاون فرهنگی و تبلیغات اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش در این همایش با بیان اینکه آینده برای کشورهای پرجمعیت است، گفت: مسئله جوانی و افزایش جمعیت یکی از موضوعات مورد تاکید مقام معظم رهبری است و جمعیت یکی از مولفه‌های اصلی قدرت به شمار می‌رود که باید کاستی‌ های گذشته در این خصوص جبران شود.

وی افزود: کاهش فرزند آوری و تک فرزندی در صورت ادامه وضعیت کنونی کشور سبب خواهد شد، تا در آینده نه چندان دور بخش مهمی از انرژی و منابع کشور هزینه سالمندان و مستمری بگیران شود.

حجت الاسلام والمسلمین جانمراد موسوی خاطرنشان کرد: ترغیب جوانان به ازدواج، تشویق خانواده‌ها به فرزندآوری بیشتر، تبیین نگاه‌های دینی در خصوص محوریت ازدواج و فرزندآوری و تغییر سبک زندگی از هدف‌ های مهم در برگزاری این همایش است.

وی با اشاره به تربیت صحیح فرزندان اظهار کرد: اگر والدین راه انبیاء و اولیای الهی را به درستی نشان دهند، دیگر هجمه‌ های فرهنگی غرب بر فرزندان و در نهایت بر جامعه تاثیرگذار نیست و اگر برای وقت فرزندانمان برنامه نداشته باشیم، قطعا دشمن برای آن‌ها برنامه‌ریزی خواهد کرد.

معاون فرهنگی و تبلیغات اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی تصریح کرد: برنامه ریزی های زیادی برای فروپاشی خانواده ها در کشور ما طراحی شده است و دشمن می خواهد زن را از خانواده دور کند و طهارت و پاکی را در درون خانواده نشانه بگیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید