بانک سینا

دعوت مدیرعامل بانک سینا به حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی

کدخبر : 66031

مدیرعامل بانک سینا از آحاد مردم به‌ویژه کارکنان این بانک و خانواده‌هایشان به منظور حضور پرشور در انتخابات ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ دعوت کرد.

غلامرضا فتحعلی، مدیرعامل بانک سینا در پیامی از کارکنان این بانک برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

« بسم‌الله الرحمن‌ الرحیم

“انتخابات مظهر خداباوری، مردم‌باوری و خودباوری است” (مقام معظم رهبری)

ملت غیور و سرافراز ایران، در آستانه اقدامی سرنوشت‌ساز برای کشور قرار دارند. امروز، اقتدار و عزت ایران اسلامی، مدیون خون هزاران شهید و ایثارگری رزمندگان است و سرنوشت ما وابسته به درک صحیح از شرایط و اقتضائات کشور به ویژه در دوران انتخابات است.

بی‌تردید، در دورانی که قدرت‌های استکباری، چشم طمع به تزلزل پایه‌های استوار انقلاب اسلامی دوخته‌اند، حضور در پای صندوق‌های رأی، بهترین راه برای مقابله با تهدیدات و خطرات احتمالی در این زمینه است.

با نگاهی به تاریخ ۴۵ ساله این انقلاب شکوهمند، شاهد فراز و فرود و ایام سخت و شیرینی خواهیم بود که با اراده و مجاهدت دلیرمردان و شیر زنان این مرز و بوم، مبدل به عزت و اقتدار ایران اسلامی شده است و همواره تحسین ضمیرهای پاک و عدالت‌خواه را برانگیخته است.

اینجانب اعتقاد راسخ دارم؛ ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ به عنوان روزی ماندگار و حماسه‌آفرین در تاریخ کشور عزیزمان و برگ زرین دیگری در صحیفه نظام مقدس جمهوری اسلامی تبدیل خواهد شد.

اینجانب از همه مردم عزیز و با بصیرت ایران اسلامی به‌ویژه خانواده بزرگ بانک سینا در اقصی نقاط کشور دعوت می‌کنم با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی، ضمن مشارکت در انتخاب افراد اصلح، بار دیگر تصویری ماندگار از عزت و اقتدار ایران اسلامی را به جهانیان مخابره کنند.»

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید