همراه کسب‌وکارهای هوشمند

اعطای اعتبار با توثیق سیمکارت محصول نوآور

کدخبر : 66714

در هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی، محصول «اعتبار با توثیق سیم‌کارت» با همکاری شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند و شرکت خدمات هوشمند همراه لوتوس، به‌عنوان محصول نوآور سال 1402 معرفی شد.

در هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی، محصول «اعتبار با توثیق سیم‌کارت» با همکاری شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند و شرکت خدمات هوشمند همراه لوتوس، به‌عنوان محصول نوآور سال 1402 معرفی شد.

 به نقل از روابط عمومی شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند، «هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی» در تاریخ 21 اسفند 1402 با هدف توسعه اقتصاد ملی و حمایت از نوآوری‌های داخلی به همت دفتر توسعه فناوری‌ها و نوآوری‌های صنعتی شریف در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف با محوریت نوآوری در محصول، نوآوری در خدمت، نوآوری در فرآیند و نوآوری در کسب‌وکار برگزار و از محصول «اعطای اعتبار با توثیق سیم‌کارت» با اهدای تقدیرنامه و لوح زرین تقدیر شد.

شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند به عنوان بازوی دیجیتال همراه اول با همکاری شرکت خدمات هوشمند همراه لوتوس از آبان‌ماه سال ۱۴۰۲ با تجهیز حوزه مالی خود مبتنی بر فناوری‌های فین‌تک به حیطه اعطای اعتبار خرد به دارندگان سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول ورود کرد که در شبکه حلقه باز قابل‌مصرف خواهد بود.

از آن‌جا که محصول اعتبار با هدف کمک به کاربران در برطرف کردن نیازهای روزمره و تکرارشونده طراحی شده ‌است، جامعه‌ بزرگی از دهک‌های درآمدی متنوع را مخاطب خود قرار می‌دهد. نکته قابل‌توجه این است که رفتار اعتباری مورد مطالعه در این سرویس، متفاوت از رفتار بانکی کاربران است؛ به همین دلیل کاربرانی که پیش از این سابقه پرباری از دریافت تسهیلات بانکی ندارند نیز می‌توانند با عملکرد اعتباری مناسب در اکوسیستم، از مزایای سرویس اعتبار با توثیق سیم‌کارت بهره‌مند شوند.

یکی از ویژگی‌های این سرویس امکان استفاده از آن در حلقه باز خواهد بود. بر همین اساس کاربرانی که سرویس اعتبار برای آنها در اپلیکیشن اوانو فعال شده است می‌توانند به واسطه اوانوکارت اعتبارشان را به شیوه‌های مختلف مصرف کنند.

شایان ذکر است سرویس اعتبار در سال جاری به صورت محدود به کاربران ارائه شد و با توجه به نتایج موفقی که به دست آمده است در سال آینده این سرویس به صورت گسترده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: