مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران:

نخبگان و نیروهای انسانی کارآمد سرمایه های شهر هستند

کدخبر : 66873

نخبگان و نیروهای انسانی کارآمد، مهمترین سرمایه های بافق و استان یزد محسوب می شوند و بدون حضور نیروهای جوان علمی و با تجربه نمی توان به رقم خوردن اتفاقات بزرگ در شهر امیدوار بود.

نخبگان و نیروهای انسانی کارآمد، مهمترین سرمایه های بافق و استان یزد محسوب می شوند و بدون حضور نیروهای جوان علمی و با تجربه نمی توان به رقم خوردن اتفاقات بزرگ در شهر امیدوار بود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق؛ روز سه شنبه ۱۴ فروردین ماه آیین تجلیل از برترین های علمی و فرهنگی شهرستان بافق با عنوان"جشن فخر دانش" با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری، مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی، جمعی از فرهیختگان علمی بافق و دانش آموزان برتر حوزه علمی و فرهنگی و برخی از مسئولان شهرستان بافق در سالن همایش های اهنشهر برگزار شد.  

مجتبی حمیدیان مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق در آیین تجلیل از رتبه های برتر علمی و فرهنگی اظهار کرد: از موفقیت دانش آموزان بسیار خرسند و باعث افتخار بنده است که توانستم در مراسم تجلیل از دانش آموزان شرکت نموده و معتقدم این عزیزان آینده سازان شهرستان بوده و امیدوارم به نحو احسن در تمام عرصه های زندگی سربلند باشند.  

وی افزود: انتظار بنده این است که هر ساله برنامه ای در شان برگزیدگان در تمام رشته ها، دانش آموزان منتخب، قهرمانان ورزشی و... با حضور مدیران شهرستان، مدیران استان و حضور گسترده مردم تشکیل و از زحمات آنها تقدیر و تشکر شود.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی با اشاره به این که در حوزه علم و دانش سرعت تحول بسیار بالا است گفت:دانش اموزان، دانشجویان و نخبگان برای موفقیت در عرصه های مختلف کار باید در کنار تحصیل در حوزه های دانشگاهی ارتباط موثر و کار آمد با محیط بیرون برقرار کنند تا بتوانند در آینده موفق شوند.  

وی با اشاره به این که شرکت سنگ آهن مرکزی در سال‌های اخیر سعی کرده است که با تاسیس مرکز کار آفرینی در شهرستان، تاسیس مرکز علم و فناوری در استان یزد و ...به شناسایی ظرفیت های مختلف در حوزه فناوری و معدن دست یابد تصریح کرد: امیدوارم شاهد حضور و بهره مندی شما دانش آموزان نخبه و دانشجویان از این مجموعه ها باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: