موثقی نیا در دیدار نوروزی با کارکنان ایمیدرو:

بخش عمده ای از مشکلات موجود کشور، از مسیر تولید قابل حل است

کدخبر : 66981

رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: بخش عمده ای از مشکلات موجود کشور، از مسیر تولید قابل حل است.

 به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، محمدرضا موثقی نیا در دیدار نوروزی با کارکنان ایمیدرو ضمن بیان این مطلب و تبریک سال نو به فعالان حوزه معدن و صنایع معدنی و گرامیداشت یاد شهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت ، اظهار داشت : اجرای برنامه های این سازمان در راستای شعار امسال مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم، به عنوان یک ضرورت در توسعه اقتصاد مورد تاکید است.

وی افزود: ما در ایمیدرو به عنوان متولی معادن و صنایع معدنی کشور، بایستی نقش قابل توجهی در توسعه اقتصاد کشور داشته باشیم. بنابراین، اگر همه ما به وظیفه و مسئولیت خود به نحو مطلوب عمل کنیم و بتوانیم معادن را در حد قابل توجهی به چرخه اقتصاد وارد کنیم، بخشی از مشکلات گریبانگیر مردم مرتفع خواهد شد .

وی ادامه داد ، با توجه به رسالت سنگین ایمیدرو، همه ما باید آمادگی کار مضاعف در جهت افزایش کارایی و حذف مشکلات و چالش ها را داشته باشیم .

وی افزود: برای رسیدن به اهداف برنامه هفتم در بخش معدن (رشد 13 درصدی در سال)، باید سالانه 5.7 درصد از محل بهره وری عوامل تولید، رشد ارزش افزوده ایجاد کنیم و این مهم، با همت، دلسوزی و اراده بالای همکارانم در ایمیدرو محقق خواهد شد .

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید