به مناسبت آغاز سال جدید

دیدار صمیمانه مدیرعامل بیمه کوثر با همکاران ستادی و استانی

کدخبر : 66990

مدیرعامل بیمه کوثر به مناسبت آغاز سال جدید در محل ساختمان مرکزی بیمه کوثر با همکاران دیدار و گفت‌وگو کرد.

به نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه کوثر، دکتر آقادادی در این دیدار صمیمانه با تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان، با مروری بر عملکرد سال ۱۴۰۲ همکاران را به روحیه همدلی، همکاری و پرانرژی برای اثر بخشی بیشتر و رسیدن به اهداف پیش رو دعوت کرد.

وی در این دیدار که با حضور همکاران ستادی در ساختمان مرکزی و به‌صورت برخط با همکاران سراسر کشور برقرار شد، در رابطه با عملکرد سال گذشته تشریح کرد: سال ۱۴۰۲ شاهد عملکرد درخشان‌ بیمه کوثر بودیم که بر این اساس توانستیم با رشد ۵۷ درصدی به فروش بالغ بر ۱۳هزار میلیارد تومانی دست پیدا کنیم و همچنین در زمینه سرمایه‌گذاری بالغ بر ۲۸۰۰ هزار میلیارد تومان در کارنامه شرکت به ثبت رسید و از اقدامات عملکردی مهم دیگر سال قبل می‌توان به افزایش سرمایه شرکت از ۲۵۰۰ به۳۳۵۰ میلیارد تومان اشاره کرد. امیدواریم به مدد خداوند متعال در سال جدید بالغ بر پنجاه درصد رشد فروش داشته باشیم.

مدیرعامل بیمه کوثر با اشاره به نقش توسعه فردی کارکنان در توسعه سازمانی افزود: سازمان‌های پیشرو و پردستاورد را انسان‌های پرتلاش و پیشرو می‌سازند و باید سرلوحه کار قرار گیرد. لازم است مدیریت توجه به مشتریان درون و برون سازمانی داشته باشیم، یعنی احترام به یکدیگر، درک نیازها و انگیره بخشی. ما هیچ جزء نامهمی در سازمان نداریم و همه باید در راستای رشد و اعتلای شرکت کوشش کنیم. امید است همکاران محترم در ستاد و سرپرستی‌ها و نمایندگان عزیز شبکه فروش در سال جدید با توجه به شاخص‌های مدیریت فروش و خسارت، وصول مطالبات، مدیریت فرایندها و توانمندسازی و آموزش های موثر و ارائه خدمات برخط بتوانیم در تداوم ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان عزیز و تکریم آنان همتی مضاعف داشته باشیم.

در پایان دکتر آقادادی نیروی انسانی را بزرگ‌ترین سرمایه بیمه کوثر و دستاوردها و نتایج ارزشمند شرکت را حاصل تلاش های معاونان، مدیران و همکاران ستاد در راهبری و همکاران و نمایندگان عزیز سرپرستی‌های استانی در صف عملیاتی شرکت دانست و برای تمام اعضای تیم کوثر سالی همراه با سلامتی، موفقیت، عافیت و خیرکثیر را مسئلت نمود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: