بیمه باران

نتایج جشنواره بیمه باران اعلام شد

کدخبر : 67070

در آستانه پنجمین سالروز تاسیس بیمه باران، جشنواره‌ای با محوریت تکریم حقوق بیمه‌گزاران و تقدیر از اعتماد آن‌ها برگزار و به قید قرعه جوایزی نقدی به برگزیدگان اهدا شد.

 شرکت بیمه باران همزمان با ورود به پنجمین سال فعالیت خود، اقدام به برگزاری جشنواره‌ای کرده است تا بتواند ضمن قدردانی از اعتماد بیمه‌گزارانی که طی مسیر همواره همراه آن بوده‌اند، گامی به سوی افزایش تعامل دوسویه با آن‌ها بردارد. فهرست برندگان این قرعه‌کشی از طریق شبکه‌های اجتماعی بیمه باران اعلام شد.

اسامی برگزیدگان که به تفکیک در سه دسته طلایی، نقره‌ای و برنزی جای گرفتند، به شرح زیر است:

دسته طلایی: عابدین هنرورنوجه ده، سید ابوالفضل هاشمی، اسماعیل کدخدقیطانی

دسته نقره‌ای: اعظم حقی اشرف آبادی، سیاوش محمدی، احسان زارع

دسته برنزی: دانیال محمودی اصل، مجتبی جهانگیری، علیرضا صادق احمدی

این شرکت بیمه‌گر با تسهیل شرایط ورود به این قرعه‌کشی، تلاش کرد تا حداکثر بیمه‌گزاران را از جوایز این جشنواره منتفع کند. به همین علت بیمه‌گزاران تنها با ورود به پنل کاربری خود یا پرداخت یکی از اقساط بیمه‌نامه‌شان می‌توانستند به سادگی در این جشنواره مشارکت کنند.

این جشنواره که از ۱۹ اسفندماه ۱۴۰۲ برگزار شد و ۱۹ فروردین‌ماه سال جاری به پایان رسید، بیمه‌گزاران را به سه دسته طلایی، نقره‌ای و برنزی تقسیم کرد تا به سه نفر از هر دسته به قید قرعه جوایز نقدی اعطا کند.

یکی از مهم‌ترین اهداف راهبردی سال ۱۴۰۳ بیمه باران، تقویت ارتباط با بیمه‌گزاران و توسعه زیرساخت‌های لازم برای افزایش رضایتمندی آن‌هاست چرا که بیمه باران بر این اصل استوار است که راه رسیدن به تعالی سازمانی از مسیر افزایش رضایتمندی مشتریان می‌گذرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: