منطقه آزاد انزلی

محفل انس با قرآن در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

کدخبر : 67080

محفل انس با قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر با هدف گسترش مفاهیم و آموزه های قرآنی، آموزش تلاوت و قرآئت صحیح قرآن کریم با حضور استاد پیشکسوت و داور بین‌المللی قرآن حاج احمد ابوالقاسمی در سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی محفل انس با قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر با هدف گسترش مفاهیم و آموزه های قرآنی، آموزش تلاوت و قرآئت صحیح قرآن کریم با حضور استاد پیشکسوت و داور بین‌المللی قرآن حاج احمد ابوالقاسمی در سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

ابوالقاسمی با ابراز خرسندی از حضور در جمع صمیمی کارکنان سازمان منطقه آزاد انزلی ،ترویج محافل قرآنی در منطقه آزاد انزلی، را اقدامی ستودنی خواند و اینگونه محافل را گامی در جهت ترویج فضایل دینی و کاهش آسیب‌های اجتماعی دانست و اضافه کرد: هر کجا بیرق دین بالا باشد، بی‌دینی از بین می‌رود و مدیران فرهنگی باید محافل انس با قرآن را تقویت کنند تا در جامعه ما قرآن زیاد خوانده و شنیده شود.

وی شهید سلیمانی را محصول مکتب قرآن خواند و تاکید کرد قرآن تنها راه رفته ای است که می توان به آن اعتماد کرد ولی متاسفانه در جهان هزار راه نرفته را تبلیغ می کنند که انتهای آن مشخص نیست.

در انتهای این مراسم از فعالین قرآنی سازمان با اهدای یادمان توسط رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان تجلیل به عمل آمد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: