محمدی خبر داد

صدور ۱۶۳ ضمانت نامه اعتباری با اعتبار ۱۲۵ میلیارد ریالی برای زنان سرپرست خانوار

کدخبر : 67250

​مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون ار صدور ضمانت نامه اعتباری برای ۱۶۳ نفر با اعتبار ۱۲۵ میلیارد ریال برای زنان سرپرست خانوار تا به امروز خبر داد و گفت: ضمانت نامه برای زنان سرپرست خانوار در صورت تکمیل اطلاعات متقاضی کمتر از ۲۴ ساعت صادر و در اختیار متقاضی قرار خواهد گرفت.

 کار و رفاه اجتماعی، نشست بررسی روند صدور ضمانت نامه برای تسهیلات زنان سرپرست خانوار با موضوع اقدامات و چالش‌های موجود در روند حمایت از کسب و کار‌های زنان سرپرست خانوار در سراسر کشور و صدور ضمانت نامه برای جامعه هدف با حضور «انسیه خزعلی» معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و «البرز محمدی» مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون در محل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار شد.

محمدی در این نشست ضمن تبریک عید سعید فطر گزارشی از اقدامات اجرایی صورت گرفته در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار در این صندوق را ارائه کرد.

وی بر حمایت از تعاونی‌های زنان سرپرست خانوار که دارای زنجیره ارزش محصولی هستند تأکید کرد و گفت: عدم اطلاع برخی شعبات استانی بانک‌های عامل از اجرای این پروژه، ناقص بودن اطلاعات متقاضیان مشمول این طرح از چالش‌های مهم و اساسی این طرح است.

محمدی افزود: متأسفانه سرمایه صندوق از زمان تأسیس تا کنون ثابت مانده است و این موضوع استمرار فعالیت صندوق را برای سال جاری با مشکل جدی روبه رو خواهد کرد از این رو این مهم در جلسه هیأت دولت به خصوص وزارت اقتصاد مورد توجه ویژه قرار گیرد.

«انسیه خزعلی» معاون امور زنان رئیس جمهوردر این نشست ضمن تشکر از همکاری‌های صندوق در جهت توسعه و پیشرفت کسب و کار‌های خرد زنان سرپرست خانوار بر تقویت و توسعه این رویداد ارزشی تأکید و در ادامه خواستار توجه ویژه در جهت پوشش تعاونی‌های تخصصی زنان که دارای زنجیره محصولی در مناطق محروم شد.

وی در پایان بر ضرورت پیگیری مدیران معاونت امور زنان بر تعامل با بانک‌های عامل جهت رفع مشکلات موجود تأکید کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید