بانک مسکن

بانک مسکن اولین شعبه بانکی در منطقه کیانشهر اهواز را افتتاح کرد

کدخبر : 67270

شعبه توحید بانک مسکن در اهواز به منظور بهره وری مناسب و ارائه خدمات مطلوب تر به مشتریان به منطقه کیانشهر اهواز منتقل شد و به این ترتیب اولین شعبه بانکی در این منطقه آغاز به کار کرد.

یاور عسکری مدیر شعب استان خوزستان تسهیل در پرداخت تسهیلات ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن و نیز تامین مالی دو پروژه بزرگراهی در استان شامل دارخوین – شادگان و خیرآباد – بهبهان را از مهم ترین دلایل انتقال شعبه توحید به منطقه کیانشهر اهواز برشمرد.

وی ادامه داد: کیانشهر یکی از مناطق تقریبا جدید اهواز به شمار می رود که در مدت اخیر، ساخت و ساز در آن رونق گرفته است و نیاز بود که سازندگان مسکن، فعالان صنعت ساختمان و اهالی منطقه از وجود یک شعبه بانکی بهره مند شوند که خوشبختانه بانک مسکن در این زمینه پیشگام بود و اولین شعبه بانکی در این منطقه را افتتاح کرد.

به گفته عسکری بسیاری از ساخت و سازها در این منطقه با استفاده از تسهیلات بانک مسکن صورت گرفته است. مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان ابراز امیدواری کرد با اغاز به کار این شعبه در منطقه کیانشهر بتوانیم خدمات مناسب و مورد نیاز به مردم منطقه ارایه دهیم و زمینه عمران و آبادی و توسعه در منطقه کیانشهر اهواز را بیش از گذشته مهیا کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: