بنیاد علوی

بنیاد علوی در ساخت و تحویل 1400 واحد مسکونی محرومان استان لرستان مشارکت کرد

بنیاد علوی در ساخت و تحویل 1400 واحد مسکونی محرومان استان لرستان مشارکت کرد
کدخبر : 67345

با مشارکت بنیاد مستضعفان از سال 1400 تاکنون، 1400 واحد مسکونی به خانواده های نیازمند، تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان واگذار شده است .

 سهم بنیاد مستضعفان از واحدهای ساخته شده در استان لرستان از تفاهمنامه 10 هزار واحدی ، 865 واحد بوده که تاکنون 700 واحد آن تحویل شده است ،همچنین براساس تفاهم نامه 40 هزار واحدی سهم بنیاد 1070 واحد بوده که 700 واحد آن تاکنون تحویل شده است.

بنیاد علوی با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه، براساس تفاهمنامه 10 هزار واحدی ، برای هر واحد 500 میلیون ریال و برای تفاهمنامه 40 هزار واحدی نیز با توجه به پیشرفت فیزیکی به ازای هر واحد10 تن سیمان اهدا می کند.

یادآور می شود رئیس جمهوری روز گذشته ، در مراسمی به صورت وبیناری همزمان با سراسر کشور 1741 واحد مسکونی را به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان واگذار کرد که سهم مشارکت بنیاد مستضعفان از این واحدها 1400 واحد است .

این واحدهای مسکونی با مشارکت؛ بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بسیج سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تکمیل، آماده و ساخته شده اند.

مراسم واگذاری واحدهای مسکونی استان لرستان با حضور استاندار، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، مدیران کل کمیته امداد امام خمینی (ره)، راه و شهرسازی ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، نماینده بنیادعلوی و معاونین ادارات مذکور برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: