مترو تهران و حومه

مترو تهران؛ 25 سال تعهد به ایمنی

کدخبر : 67714

25 سال خدمات‌رسانی بدون تلفات جانی در مترو تهران، گواهی بر تعهد راسخ شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه به حفظ ایمنی مسافران و نمادی از تلاش شبانه‌روزی کارکنان در این عرصه است.

25 سال خدمات‌رسانی بدون تلفات جانی در مترو تهران، گواهی بر تعهد راسخ شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه به حفظ ایمنی مسافران و نمادی از تلاش شبانه‌روزی کارکنان در این عرصه است.

شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه ضمن گرامی‌داشت هفتم اردیبهشت ماه، روز ملی ایمنی و حمل و نقل، فرصت را مغتنم می داند تا از تلاش‌های بی‌وقفه کارکنان مترو تهران و حومه که در راستای ارتقای ایمنی سفر شهروندان با این وسیله حمل و نقل پاک، ارزان و کارآمد از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند، قدردانی کند.

مترو تهران با دارا بودن 159 ایستگاه و 296 کیلومتر خطوط ریلی، روزانه میلیون‌ها مسافر را جابجا می‌کند و به همین دلیل، ایمنی در این مجموعه از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. در همین راستا شرکت‌ بهره برداری مترو تهران و حومه با علم به اهمیت حیاتی توجه به ایمنی در سیستم حمل و نقل ریلی انبوه بر و با اتکا به دانش و تجربه تخصصی کارکنان خود، اقدامات متعددی را برای ارتقای ایمنی سفر با مترو انجام داده و می دهد که از جمله آنها می‌توان به آموزش مستمر و ارتقای آگاهی کارکنان، نگهداری و بازرسی منظم تجهیزات و زیرساخت‌های خطوط مترو، شناسایی، ارزیابی و کاهش خطرات بالقوه در شبکه و استفاده از فناوری‌های ایمن اشاره کرد.

شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه متعهد به ارائه سفری امن و قابل اعتماد برای همه مسافران است و برای رسیدن به این هدف، در تمام ربع قرن فعالیت خود از هیچ تلاشی دریغ نکرده است. البته باید به این نکته هم توجه کرد که ایمنی در تمام سیستم ها از جمله مترو، یک تلاش جمعی است که به همکاری و دقت همه ذینفعان، از جمله مسافران نیاز دارد.

در پایان امیدواریم که با تقویت هرچه بیشتر تجهیزات و زیرساخت ها در کنار همراهی و همیاری کارکنان دلسوز این شهر زیرزمینی و مسافران گران‌قدر آن، متروی تهران بتواند رکوردهای خود در زمینه حفظ ایمنی را به طور مستمر ارتقا دهد و سفری امن و آرام را برای همه شهروندان به ارمغان آورد

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: