با حضور معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست؛

پست اصفهان هاب چاپ شناسنامه در غرب کشور شد

کدخبر : 67925

پست استان اصفهان با همکاری سازمان ثبت احوال این استان، متولی چاپ و توزیع شناسنامه در استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهکلویه و بویراحمد، مرکزی، کرمانشاه، کردستان و ایلام شد.

به گزارش دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست؛ براساس تفاهم نامه‌ای که با حضور احمدی معاون فنی و بازرگانی، بین حمید باقری مدیر کل پست اصفهان و مجتبی یکتامنش مدیر کل سازمان ثبت احوال منعقد شد، تجمیع چاپ، صدور، آماده سازی، رهسپاری، توزیع شناسنامه‌ها در استان‌های یادشده با همکاری پست اصفهان انجام شود.  

 

معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست در مراسم انعقاد این تفاهم‌نامه با اشاره به اینکه اعتمادسازی در لایه‌های مختلف شبکه شکل گرفته است، افزود: «برپایه این اعتماد، همکاری سازنده‌ای با دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف از جمله ناجا، شرکت پخش فرآورده های نفتی، ثبت احوال، ثبت اسناد و ... در توزیع مرسولات‌شان داشته‌ایم.»

محمد احمدی ابراز امیدواری کرد با تعامل سه جانبه بین پست، ثبت احوال و دفاتر پیشخوان توزیع شناسنامه‌ها نیز با موفقیت و رضایتمندی انجام شود.

معاون فنی و بازرگانی در جریان سفر به اصفهان ضمن حضور در جلسه شورای اداری پست استان و بررسی مسایل و مشکلات حوزه پستی و توزیع، با همکارن موزع ناحیه پستی فیض نیز دیدار کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: