سپرده گذاری مرکزی

واریز سود برای بیش از یک میلیون سهامدار

کدخبر : 68065

12 شرکت حاضر در بازار سرمایه سود بیش از یک میلیون سهامدار را در هفته دوم اردیبهشت ماه از طریق اطلاعات سامانه سجام پرداخت کردند.

12 شرکت حاضر در بازار سرمایه سود بیش از یک میلیون سهامدار را در هفته دوم اردیبهشت ماه از طریق اطلاعات سامانه سجام پرداخت کردند.

به گزارش روابط عمومی سپرده گذاری مرکزی، اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در خصوص جزییات واریز سود سهامداران در دومین هفته از اردیبهشت ماه سال جاری حاکی از آن است که 12 ناشر سود جاری، سود سنواتی و حق تقدم یک میلیون و 86 هزار و 96 سهامدار را که شامل  655 میلیارد و 207 میلیون تومان می شود را به حساب سجامی سرمایه گذاران واریز کرده‌اند.

آمار واریز سود جاری 9 ناشر

این گزارش می‌افزاید: در هفته دوم اردیبهشت ماه امسال، 9 ناشر « فیبر ایران، صبا فولاد خلیج‌فارس، سهامی‌ شهد، بین‌المللی توسعه‌ ساختمان، سیمان‌ کرمان، ملی ‌شیمی‌ کشاورز، گلوکوزان، سرمایه‌گذاری‌ توسعه ‌شهری‌ توس‌ گستر، سنگ ‌آهن‌ گهرزمین» سود جاری یک میلیون و 84  هزار و 791 سهامدار که شامل 636 میلیارد و 585 میلیون تومان می‌شود را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز کرده‌اند.

 

آمار واریز سود سنواتی و حق تقدم 3 ناشر

همچنین، در این دوره زمانی، 3 شرکت‌ «باما، کیا الکترود شرق، بیمه ‌اتکایی ‌آوای ‌پارس‌70%تادیه»، سود سنواتی و حق تقدم هزار و 305 سهامدار را که شامل 18 میلیارد و 622 میلیون تومان می‌شود را با استفاده از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) واریز کرده‌اند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: