هلدینگ صباانرژی

گام دوم هلدینگ صباانرژی در راستای تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم

کدخبر : 68077

هلدینگ صباانرژی در راستای تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم، تمام توان خود را به کار گرفته است تا از ظرفیت‌های مردمی برای تامین مالی طرح‌ها و پروژه‌های خود در شرکت‌های تابعه این هلدینگ بهره‌مند گردد.

هلدینگ صباانرژی در راستای تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم، تمام توان خود را به کار گرفته است تا از ظرفیت‌های مردمی برای تامین مالی طرح‌ها و پروژه‌های خود در شرکت‌های تابعه این هلدینگ بهره‌مند گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (هلدینگ صباانرژی) دکتر علیرضا زمان‌پور مدیرعامل هلدینگ صباانرژی صبح امروز میزبان مدیران ارشد بیمه البرز بود که طی این دیدار طرفین راهکارهای مردمی سازی اقتصاد برای ورود سرمایه‌های مردمی به طرح‌ها و پروژه‌های هلدینگ صباانرژی را مورد بررسی قرار دادند.

در این دیدار، مدیرعامل هلدینگ صباانرژی با اشاره به اینکه حیات یک بنگاه اقتصادی به سودآوری آن وابسته است گفت: هلدینگ صباانرژی یکی از سودآورترین هلدینگ‌های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی است و تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا سهم سودآوری خود را تا سال آینده به دو برابر ظرفیت فعلی افزایش دهد.

زمان‌پور در ادامه بیان کرد: به منظور افزایش سودآوری و منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص ضرورت سرمایه‌گذاری، در هلدینگ صباانرژی 8 میلیارد دلار پروژه تعریف کرده‌ایم که در تلاش هستیم با تامین مالی آن‌ها به ویژه از طریق بازار سرمایه و منابع مالی مردمی بتوانیم در کوتاه‌ترین مدت این پروژه‌ها را راه اندازی کنیم و به بهره برداری برسانیم.

مدیرعامل هلدینگ صباانرژی ادامه داد: استقبال گسترده فعالان بازار سرمایه از واگذاری سهام صبافولاد خلیج فارس در بازار سرمایه، منجر به جذب 4.5 هزار میلیارد تومان منابع مالی شد ثابت کرد که طرح‌ها و پروژه‌های هلدینگ صباانرژی از جذابیت سوددهی بالایی برخوردار هستند. به طوریکه سازمان بورس و اوراق بهادار آن را بزرگترین تامین مالی تاریخ بورس ایران نامگذاری کرد.

وی تاکید کرد: ملت شریف جمهوری اسلامی ایران در عرصه جنگ اقتصادی نیز ثابت کرد پای کار منافع ملی کشور خود ایستاده‌اند، بنگاه‌های اقتصادی نیز متقابلا باید با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری در خصوص تحقق شعار جهش تولید با مشارکت مردم، سهم بیشتری را برای مشارکت مردمی در اقتصاد تعریف کنند.

رضایی مدیرعامل بیمه البرز نیز ضمن ابراز خرسندی از فرصت پیشروی بیمه البرز برای جذب منابع مالی مردمی از طریق خدمات بیمه‌ای که نهایتا منجر به سرمایه‌گذاری در طرح‌ها و پروژه های هلدینگ صباانرژی خواهد شد بیان داشت: مردم با خرید خدمات بیمه ای بیمه نامه زندگی و بیمه عمر می توانند در سرمایه‌گذاری  طرح‌ها و پروژه های ملی سهام‌دار باشند و از محل بازگشت سرمایه بیمه عمر خود از سرمایه‌گذاری خود سود حاصل کنند.

بنابراین گزارش مقرر شد، تفاهم‌نامه ای فیمابین هلدینگ صباانرژی و بیمه البرز برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های هلدینگ صباانرژی به امضای طرفین برسد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید