منطقه آزاد اروند

انعقاد تفاهم‌نامه میان سازمان منطقه آزاد اروند و جهاد دانشگاهی

کدخبر : 68232

سازمان منطقه آزاد اروند در حوزه‌های فرهنگی و کارآفرینی تفاهم‌نامه‌ای با جهاد دانشگاهی استان خوزستان منعقد ساخت.

سازمان منطقه آزاد اروند در حوزه‌های فرهنگی و کارآفرینی تفاهم‌نامه‌ای با جهاد دانشگاهی استان خوزستان منعقد ساخت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند، در نشست مشترک میان مدیران عامل سازمان منطقه آزاد اروند و جهاد دانشگاهی کشور، تفاهم‌نامه‌ای در حوزه‌های فرهنگی، اشتغال و کارآفرینی منعقد شد.

بر اساس این تفاهم‌نامه، توسعه همکاری‌های علمی، پژوهشی و آموزشی دو جانبه و ارتقاء سطح تعاملات علمی و بهره گیری بهینه از امکانات موجود در جهت تحقق اهداف مشترک در دستور کار دو طرف قرار گرفت.

همچین مقرر شد تا همکاری‌های فرهنگی، پژوهشی آموزشی کارآفرینی، اشتغال، فن‌آورانه مشاوره‌ای بین سازمان منطقه آزاد اروند و جهاد دانشگاهی صورت پذیرد.

استفاده از توان فنی مهندسی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان جهت تدوین دانش فنی و بومی‌سازی فناوری‌های مورد نیاز و همکاری در زمینه توسعه آموزش‌های کسب و کار و تجاری سازی محصولات کارگاه‌های تولیدی از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است.

بهره‌گیری از ظرفیت‌های منطقه آزاد اروند جهت توسعه خطوط تولید محصولات دانش بنیان سازمان جهاد دانشگاهی و مشارکت در فعالیت‌های سراسری نوآورانه در ارائه قالب‌های جدید علمی و فرهنگی و مشارکت در برگزاری همایش‌ها، سمینارها، کنفرانس‌ها و جشنواره‌ها سایر مفاد این تفاهم‌نامه است.

همکاری در زمینه تعیین اولویت‌های آموزشی، مشارکت در برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی، مشارکت در تألیف و انتشار کتب علمی، فرهنگی و هنری، اجرای نظام‌مند آموزش‌های مورد نیاز و انجام مشاوره‌های لازم به کارکنان، همکاری و مشاوره در برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه اشتغال و کارآفرینی دیگر بندهای این مفاهمه دو جانبه است.

این تفاهم‌نامه امروز به امضای مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و مدیرعامل جهاد دانشگاهی کشور رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید