تداوم موفقیت‌های ورزشی فولاد هرمزگان؛

تیم فوتبال نوجوانان فولاد هرمزگان به لیگ برتر کشور صعود کرد

تیم فوتبال نوجوانان فولاد هرمزگان به لیگ برتر کشور صعود کرد
کدخبر : 68378

تیم فوتبال نوجوانان فولاد هرمزگان با برتری مقابل تیم داراب گرد به لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور صعود کرد.

از سری مسابقات فوتبال مناطق نوجوانان کشور در سومین روز این مسابقات تیم فولاد هرمزگان در داراب مقابل تیم میزبان به برتری دو بر یک دست یافت. در این دیدار عامر دمیر دوبار برای فولاد هرمزگان مقتبل داراب گرد موفق به گلزنی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، گفتنی است که تیم فولاد هرمزگان در این مسابقات دو پیروزی برابر ستاره ساز شیراز و داراب گرد و یک تساوی برابر پادما یدک اصفهان به دست آورد و در مجموع هفت امتیاز کسب کسب کرد. با این نتیجه تیم فولاد هرمزگان توانست جواز حضور در لیگ برتر نوجوانان کشور را کسب کند تا در کمتر از یک هفته علاوه بر صعود تیم فوتسال فولاد هرمزگان به لیگ برتر و تیم جوانان فوتبال فولاد هرمزگان به لیگ یک کشور، این سومین صعود تیم‌های فولاد هرمزگان به لیگ‌های بالاتر در یک هفته گذشته باشد.

لازم به ذکر است که شرکت فولاد هرمزگان فعالیت گسترده‌ای در حوزه ورزش استان هرمزگان دارد و به بزرگ‌ترین حامی ورزش این استان تبدیل شده است. در ضمن این شرکت با دارا بودن 60 تیم ورزشی در رشته‌های مختلف و فعالیت 2200 ورزشکار آقا و خانم، به دومین باشگاه بزرگ ورزشی کشور از حیث تنوع رشته ورزشی تبدیل شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید